reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopczyka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A mi się podoba Mateuszek i Mariuszek. Chciałam też Jasia... Zobaczymy.
A nad dziewczynką jakoś się nie zastanawiałam. Chociaż na przykład Krystyna jest fajnym imieniem.
 
Ja juz od wielu lat twierdzilam, ze moj synek bedzie mial na imie Damianek. Niestety trafil mi sie maz o tym imieniu, wiec dla dzidziusia juz odpadlo :D Potem myslelismy o Oliwierze i Mateuszu, no ale teraz okazalo sie, ze to dziewczynka, wiec wszystkie imiona odpadly :)
 
Priscilla oj co za pech.Ale napewno wybierzesz ładne imie dla dziewczynki :):)

Ja co do imienia dla chłopca mam wątpliwości bo ja chciałam aby miał na imie Jakub a moja mama chce mieć Dominika.
 
Zarowno Kubus jak i Dominis bardzo mi sie podobaja :) Pamietaj, ze to ma byc Twoja dzidzia a nie mamy, i jej imie ma sie podobac przede wszystkim Wam :) Ja tez mam taka sytuacje, bo zastanawiamy sie nad imieniem Victoria (a raczej Wiktoria bo pewnie tej pierwszej wersji nie uda sie zarejestrowac) a moja mama jest zdecydowanie przeciw i ma inne koncepcje :( No, ale musi sie pogodzic, ze tym razem to nie jej wybor :D
 
Mi dla chłopczyka podoba się kilka imion Mateusz, Marcin Jakub albo Hubert. Jeśli będzie dziewczynka to może Oliwia, Natalka albo Karolina, chociaż mężowi niezbyt te imiona się podobają. Jak go pytam co proponuje to odpowiada że będzie się zastanawiał jak będzie wiedział czy to chłopczyk czy dziewczynka.
 
reklama
hihi - u mnie byla podobna sytuacja :) Mi tez podobala sie Oliwia, Julka i Natalka, ale moj maz zdecydowanie wszystkie odrzucil. Zapytalam go wiec o jego preferencje i uslyszalam, ze wybierze imie ja zobaczy dzidziusia :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry