reklama

Imie dla chlopczyka?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez Anek@, 7 Grudzień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

2. ewach6

ewach6 Fanka BB :)

Magdalena dzięki
    mi się ta lista przyda napewno :D

3. reklama
  4. kosmi

kosmi Fanka BB :)

mi ostatnio się zmienił typ na Lenke :) ale pewność będzie dopiero w szpitalu...

5. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Ewach6 jak widzę na tej liście między Wiktorią a Zuzią jest tylko różnica jednego miejsca i ok 60 nadań. Więc jeśli tylko one wchodzą w rachubę, to patrz tylko które bardziej ci się podoba :)
    Kosmi Lenka - bardzo ładne imię i z jednej strony nie bardzo popularne, ale i nie jakieś mało znane!

6. ewach6

mój Daniel uparł się ze chce nadac nasze imiona
    czyli Ewa jak bedzie dziewczynka i Daniel jak bedzie chłopak
    oszalał normalnie

7. Rena2

Rena2 Mama kwietniowa 2006

Mój mały też jeszcze nie ma wybranego imienia, nie możemy z mężem dojść do porozumienia w tej sprawie
    ja chcę Miłoszka ale Rafał absolutnie się na to nie zgadza, a własnych propozycji jeszcze nie ma, mówi że jeszcze ma czas

8. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Wyciągam wątek, bo chcę przedyskutować ostatnią propozycję mojego męża. przyszło mu do głowy imię ALEKSANDER (!) muszę przyznać, że pomysł mi się podoba! >:D Żeby nie był pokrzywdzony pomyślałam sobie o drugim imieniu ADAM. :angel: Więc w efekcie wychodzi Aleksander Adam. Trochę trąci samolubstwem rodziców, ale co mi tam!
    Co Wy na to?

9. ewcik

ewcik mama kwietniowa 2006

Olu - Mnie osobiscie pomysl sie podoba :) Nie jestem zwolenniczka nadawania imion takich samych jak rodzice (synowi po ojcu, czy corce po matce) - wtedy wychodza juniorzy i chyba za duze zamieszanie, ale kombinacja Aleksandra - Aleksander jest calkiem fajna :). A poza tym - Aleksander to ladne imie!

10. reklama
  11. ewach6

Irlandio mi mi imię Aleksander również sie podoba
    tylko nie wiem czy z drugim imieniem nie bedzie miał problemów w papierkach tak jak zawsze to bywa
    Aleksander Adam mysle ze moze byc

12. idzia

idzia mama: X 2000; IV 2006

ja sie przyznaqje ze sama jestem dwojga imion :) na codzien drugiego nie uzywam 0 tylko wszelkie oficjalne papiery tego wymagaja :) ale tam zawsze jest pole drugie imie - i jakos nie zapomninam :) przyznaje ze gorzej maja osoby z podwojnym nazwiskiem - jak sa dlugie to nie mieszcza sie w kratkach :)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum