reklama

Imie dla chlopczyka?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez Anek@, 7 Grudzień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. ewach6

ewach6 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Magdalena dzięki
    mi się ta lista przyda napewno :D

3. reklama
  4. kosmi

kosmi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mi ostatnio się zmienił typ na Lenke :) ale pewność będzie dopiero w szpitalu...

5. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ewach6 jak widzę na tej liście między Wiktorią a Zuzią jest tylko różnica jednego miejsca i ok 60 nadań. Więc jeśli tylko one wchodzą w rachubę, to patrz tylko które bardziej ci się podoba :)
    Kosmi Lenka - bardzo ładne imię i z jednej strony nie bardzo popularne, ale i nie jakieś mało znane!

6. ewach6

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój Daniel uparł się ze chce nadac nasze imiona
    czyli Ewa jak bedzie dziewczynka i Daniel jak bedzie chłopak
    oszalał normalnie

7. Rena2

Rena2 Mama kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój mały też jeszcze nie ma wybranego imienia, nie możemy z mężem dojść do porozumienia w tej sprawie
    ja chcę Miłoszka ale Rafał absolutnie się na to nie zgadza, a własnych propozycji jeszcze nie ma, mówi że jeszcze ma czas

8. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wyciągam wątek, bo chcę przedyskutować ostatnią propozycję mojego męża. przyszło mu do głowy imię ALEKSANDER (!) muszę przyznać, że pomysł mi się podoba! >:D Żeby nie był pokrzywdzony pomyślałam sobie o drugim imieniu ADAM. :angel: Więc w efekcie wychodzi Aleksander Adam. Trochę trąci samolubstwem rodziców, ale co mi tam!
    Co Wy na to?

9. ewcik

ewcik mama kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Olu - Mnie osobiscie pomysl sie podoba :) Nie jestem zwolenniczka nadawania imion takich samych jak rodzice (synowi po ojcu, czy corce po matce) - wtedy wychodza juniorzy i chyba za duze zamieszanie, ale kombinacja Aleksandra - Aleksander jest calkiem fajna :). A poza tym - Aleksander to ladne imie!

10. reklama
  11. ewach6

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Irlandio mi mi imię Aleksander również sie podoba
    tylko nie wiem czy z drugim imieniem nie bedzie miał problemów w papierkach tak jak zawsze to bywa
    Aleksander Adam mysle ze moze byc

12. idzia

idzia mama: X 2000; IV 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja sie przyznaqje ze sama jestem dwojga imion :) na codzien drugiego nie uzywam 0 tylko wszelkie oficjalne papiery tego wymagaja :) ale tam zawsze jest pole drugie imie - i jakos nie zapomninam :) przyznaje ze gorzej maja osoby z podwojnym nazwiskiem - jak sa dlugie to nie mieszcza sie w kratkach :)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum