reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

jak nie byłam w ciąży to wszyscy mówili karolina i tak zostało ale ostatnio oświeciliśmy rodzinkę że tak nie damy ale do momentu narodzin nie powiemy jak wiecie co się w domu dzieje :-D "jak ty możesz babci nie powiedzieć" "powiedz bo jak umre to nawet nie bede wiedział" mojej siostrze to sie po nocach sni taki ubaw mamy hehehe
 
reklama
Ja bym się strasznie zdziwiła jakby była dziewczynka ;) Przez te głupie duże komory w głowie męczyłam lekarza dwa razy, żeby sprawdził - bo dla chłopaka były w normie, dla dziewczynki za duże. A że to specjalista od USG jeden z lepszych w Krakowie i sprzęt miał taki, że mi szczęka opadła jak weszłam do sali, to jestem pewna, że chłopak :)
Znaczy - Franciszek :) Już od lat mówimy, że tak będzie się nasz synek nazywał, ale to będzie niesamowite uczucie powiedzieć tak do niego pierwszy raz. Mam takie wrażenie, jakby nadanie imienia wiązało się z jakimś cudem - to tak jakby stworzyć nową istotę. Tylko od nas zależy jak się będzie nazywać. Strasznie to wszystko niesamowite :)
 
my już na 100% pewni, że chłopak (gin głową ręczy :p) więc na 100% będzie Ksawery Maciej (po ojcu B.)
jeszcze tylko taka sprawa kosmetyczna czyli Ksawery czy Ksawier...ale to chyba już najmniejszy problem :p
DOKŁADNIE TO JUZ BEZ ZNACZENIA - JEDYNIE JESLI CHODZI O NAZWISKO - KTORA ODMIANA LEPIEJ DO NIEGO PASUJE:)
(sory za capsa)

U mnie dziewuszka na 100% (niby) nawet nie myślę co by było jakby się chłopak urodził bo mamusia poszalała trochę z różami hehehe, ale jeśli gdyby to chyba byłby...Dorian:)
 
jak nie byłam w ciąży to wszyscy mówili karolina i tak zostało ale ostatnio oświeciliśmy rodzinkę że tak nie damy ale do momentu narodzin nie powiemy jak wiecie co się w domu dzieje :-D "jak ty możesz babci nie powiedzieć" "powiedz bo jak umre to nawet nie bede wiedział" mojej siostrze to sie po nocach sni taki ubaw mamy hehehe
nawet nam nie powiesz????????:sorry:... no cośty!:-D:-p
 
Oj dziewczyny na 100% to będzie wiedziec po porodzie. Dziewczyna na sali tez na 100% dziewuszka, gin ręczył czym się da, różowy pokój czekał i wróciła z synkiem. Mnie z Lolkiem płeć sprawdzał jeden z najlepszych ginów od oceniania płci a i tak sie szykowałam rczej "neutralnie". Teraz tez powiedział na 80%, juz inny ale też świetny, ale, że on raczej nie sądzi, żeby się zmienił ale....Na ostatnim USG, nóżki złączył i nie potwierdził. Imiona wybrane a dla mnie najważniejesze żeby zdrowy był. Wiadomo człowiek się nastawił, podświadomie. Gdyby jednka sisior odpadł to mój M z radosci by pił tydzień...Ale ja CZUJE, że to będzie Filipek...No gdzieś tam....W końcu raz na 100 razy cos musi mojemu nie wyjść he he he.
 
U nas potwierdzony synuś u bydgoskiego guru w tych sprawach. Wszyscy z resztą mają nadzieję cały czas, że pomyłka jest. Ja jako jedyna od początku mówiłam, że czuję, że to chłopak, cała rodzina twierdziła, że dziewczynka.
Co do imienia to były dwie opcje. Ostatecznie decyzja padła na imię Daniel.
 
O to jak u mnie, ja sie upieram, że chłopak a wszyscy wokoło, ze gin sie pomylił i już. A ja tam swoje wiem he he he.
 
o rany, to ja bym się mocno zdziwiła, gdyby okazało się, że gin sie pomylił... powiedział, że chłopak na 100%, a jak się upewniałam, czy na pewno, to powiedział, że nie ma cienia wątpliwości. Potem jeszcze raz się upewniłam i potwierdził (na początku miałam nadzieję, że nie potwierdzi, bo marzyłam o 2 córce). teraz oswoiłam się z myślą o chłopcu i wszystko mam dla synka:eek:
 
reklama
U nas też w zasadzie wszystko kupowane w neutralnych kolorach, mimo tego że kilka razy widziałam "sprzęcik" na monitorze;)
 
Do góry