reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

Mój Marcinek swoje typy już ma (mimo, że niekoniecznie są również moimi :)): Iga lub Zbyszek.


A ja? Nie wiem...
Dla dziewczynki (ale będzie raczej chłopiec): to może Natalia, Emilia? Podobają mi się też np. Gosia lub Karolina (ale nie będę nazywać maleństwa tak jak ma moja mama czy siostra).

A chłopiec: Marek, Tomek, Filip, Maciek?

Wielki problem z tym imieniem...
 
reklama
A u mnie zanim wiedzielismy co bedzie to dla chlopaka mialo byc Tomek...a z imieniem dla dziewczynki klopot byl...Natalka, Amelka czy Zuzia.Ale teraz jak juz wiemy ze dziewczynka to postanowione ze Zuzia:)_________________________________________________


 
My tez mamy problem- ja chce Jaśka, maż absolutnie sie nie zgadza bo po wegiersku to brzmi Janosz,a to imie typowego pijaka...
On z kolei chce Oliwiera ,a tu bunt podniosla moja mama ktorej to imie sie w ogole nie podoba. I co tu robic..
 
a mi sie dalej podoba Tymoteusz Piotr lub Tymoteusz Krzysztof, ale chłopek siębuntuje dalej. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
A my wkońcu zdecydowaliśmy i najprawdopodobniej będzie: Dorotka albo Marcin w zależności od płci bo jej jescze nie znamy.

Przymiezamy się aby pójśc na usg 3d, ale nie wiem gdzie chyba do szpitala na Madalińskiego tylko nie wiem czy tak przyjmują chetnych z ulicy czy tylko swoich pacjętów - na ich stronie wyczytałam ze to koszt 140zł
 
reklama
u nas od zawsze miała być Julka opcja syn nie była brana pod uwagę, jak to bywa okazało się, że będzie synek i trzeba wymyśleć jakieś imie i mąż wymyślił Mateusz, mi nie bardzo ono leżało ale już się chyba przyzwyczaiłłam i tak raczej zostanie
 
Do góry