reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

reklama
felqua pisze:
My tez mamy problem- ja chce Jaśka, maż absolutnie sie nie zgadza bo po wegiersku to brzmi Janosz,a to imie typowego pijaka...
On z kolei chce Oliwiera ,a tu bunt podniosla moja mama ktorej to imie sie w ogole nie podoba. I co tu robic..

Tobie i mężowi się ma podobać, a mama się przywyczai! Oliwier jest bardzo ładne, Jaś zresztą też!
 
u nas wszystcy juz na okolo tylko a jak Emilka będzie to to a to tamto
ale bym sie uśmiała jakby był chłopiec
lekarka daje 100%na dziewczynke
ale jakoś wole sie nie nastawiać ;)
 
U Nas miała być Oliwia...ale nagle stało się to bardzo popularne imię...
ale jeszcze nic nie jest przesądzone ;)
Teraz mysłimy o Kindze lub Kamili....no i Oliwiii ;D

Chłopiec miałbyć OLAFKIEM

Wszystkie mamy, które będą miały małych Oleczków...piekne imię...mój mąż ma tak na imię ;D
 
W życiu bym nie powiedziała, że będe mieć taki problem z imieniem! Poród się zbliża coraz większymi krokami, a my za nic w świecie nie możemy się zdecydować! Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja mam nadzieje ze jak maluch zawita na swiecie to sam sobie przyniesie imie- tzn. mam nadzieje ze jak go zobacze to bede wiedziala- tak to jest Jasiek, lub to jest Oliwier...
 
nigdy nie myślałam,że sprawa imienia dla małej sprawi,że ja i paweł zostaniemy wyklnięci przez moją rodzinkę...wczoraj dzwoniłam do babci,aby złożyć jej życzenia....babcia chciała potem porozmawiać z moim tatą, a on o czym zaczął jej mówić? jakie to imię chcemy nadać swojemu dziecku, jacy jesteśmy egoistyczni i jak je chcemy okaleczyć...teraz to już pół rodziny wydzwania do mnie i próbuje przemówić nam do rozsądku...przykro mi jak cholera...wyć mi się chce,bo to niby nasza decyzja,ale oni przestali się do nas z tego powodu odzywać...
 
reklama
nie marw się maga będą musieli się przyzwyczaić! jak moja mama wprowadzała jakieś swoje fochy odnośnie mojego synka, to jej powiedziałam, że ograniczymy kontakty jak mnie będzie denerwować i temat się skończył
a wracając do i mienia rebeka, to ja nie widzę w nim nic dziwnego ale zapytałam mojeg męża, który jest w kwestii imion strasznie konserwatywny i on też stwierdził, że nie ma w tym imieniu nic dziwnego jedynie jest imieniem mało spotykanym (w polsce) ale to akurat nie problem wręcz przeciwni.... głowa do góry, jak malutka się urodzi, to rodzince stanie się obojętne jak ma na imię, napewno oszaleją z radości a kwestia imienia zedzie na dalszy plan ;D
 
Do góry