reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Cześć 😉 chciałabym się doradzić, mam 3 typy jeśli chodzi o imię dla dziewczynki i tak samo dla chłopca. Dziewczynka Blanka, Olga, Liwia a chłopiec Jakub, Tymoteusz i Nikodem. Co sądzicie o tych imionach? Które byście wybrały i dlaczego?
Jeśli o mnie chodzi to dla dziewczynki Blanka albo Liwia, są ślicznie po prostu 😊 i zdecydowanie wygrywa Tymoteusz (sama chciałam tak nazwać chłopca ale spodziewam się dziewczynki). Ale jeśli już chodzi o to, to właściwie Twoja indywidualna decyzja. To Twoje maleństwo i Ty wiesz jakie imię do niego pasuje 😊
 
reklama
Ja mam Tymoteusza w domku ma 1,5 roku. Super chłopaki [emoji3059]
Cześć [emoji6] chciałabym się doradzić, mam 3 typy jeśli chodzi o imię dla dziewczynki i tak samo dla chłopca. Dziewczynka Blanka, Olga, Liwia a chłopiec Jakub, Tymoteusz i Nikodem. Co sądzicie o tych imionach? Które byście wybrały i dlaczego?
 
Jako kolejna Olga powiem ze jest to bardzo uniwersalne imię, Olga jako dorosła, zdecydowane i szlachetne, a dla rodziny i przyjaciół Ola, Oleńka i nikt nie ma z tym problemu, chyba ze obcy, ale kto by się tym przejmował. Czasem trzeba tłumaczyć, ze to zdrobnienie tez od Olgi, fakt, do tej pory nie rozumiem czemu ludzie są sceptyczni. Plusem jest ze jest dość rzadkie, ale nie dziwaczne, krótkie, pasuje do większości nazwisk. Ja lubię bardzo.
Miałam sąsiadkę Liwię, wołali na nią Liwka i to brzmi dla mnie trochę nieprzyjemnie.
Blanka ładne, tylko jak zdrabniać?
 
Blanka, Kuba, Nikodem sa ladne:)

Ja chyba tez musze zacząć myśleć nad imionami dla dziewczynki, bo chyba moja dzidzia to jednak dziewczyna, 24tydz i nadal 100% pewności nie ma :)
 
Blanka, Kuba, Nikodem sa ladne:)

Ja chyba tez musze zacząć myśleć nad imionami dla dziewczynki, bo chyba moja dzidzia to jednak dziewczyna, 24tydz i nadal 100% pewności nie ma :)
Tez chciałabym już bardzo wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka, odpadłaby połowa imion do rozważania 😂 liczę, ze dowiem się na usg polowkowym za 1,5 tyg
 
Jestem Izabela i bardzo polecam to imię. Kiedyś Izunia, później Iza, teraz często Pani Izabela. Jedynie denerwuje mnie "Izka". Ale ogólnie bardzo, bardzo lubię to imię :)
 
reklama
Do góry