reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Jak byś doczytała to byś wiedziała że bierze pod uwagę [emoji14] gdyby nie pytała to nie miałabym potrzeby pisać o imieniu o które nie pyta
Mogę również napisac to samo. Szukasz jakiegoś problemu tam gdzie go nie ma. Jezeli nie wiesz jak w innych językach brzmi Blanka to sie nie wypowiadaj.
 
reklama
Mi też żadne się nie podoba, ale to kwestia upodobań ;) ja dla chłopca dałabym Stanisław (po dziadku kochanym), a dla dziewczynki się wahamy ;) mamy 3, a nawet 4 typy, z czego jeden jest dla mnie kompletnie nie do przyjęcia 🤣 gdyby nie to, że jestem przeciwna nadawaniu imion po rodzicach, dałabym swoje imię dla dziewczynki, bo mi się bardzo podoba 🤣
 
Cześć 😉 chciałabym się doradzić, mam 3 typy jeśli chodzi o imię dla dziewczynki i tak samo dla chłopca. Dziewczynka Blanka, Olga, Liwia a chłopiec Jakub, Tymoteusz i Nikodem. Co sądzicie o tych imionach? Które byście wybrały i dlaczego?
Tak po zastanowieniu się, to dla dziewczynki z tych imion najbardziej Olga mi się podoba, Liwia to dla mnie skrót od Oliwii, a po co zdrabniać ładne imiona ;) Blanka też jest ładne, No ale dla dorosłej osoby już mniej poważne. Dla chłopca z tych imion nie wiem🤔 Tymoteusz to będzie Tymek, Jakub Kuba-Kubus, a Nikodem kojarzy mi się z Nikosiem Dyzmą😁 tutaj miałabym problem ;)
 
Do góry