reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Emanuel bardzo mi sie podoba ale nie dałabym swojemu tak na imię:)
Dobrochna bardzo oryginalnie i swojsko, a zdrobnienia sa słodziachne:) wszystkie

Liliana, Kornelia, Antosia (bardziej) to moje typy dla panienki
Moj drugi synek będzie ............Jonatan lub Szymonek ,Kornel albo Antoś
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam ja myślę, że będzie chłopczyk Tobiasz, mnie jeszcze podoba się Jeremiasz, ale mężowi nie specjalnie a jesli dziewczynka to Alicja :)
 
Witam serdecznie, zastanawiamy się z mężem nad imieniem dla naszego maleństwa, nie wiemy jeszcze czy to będzie dziewczynka czy chłopiec. Które z tych imion Wam się podobają?
:-)
Dla dziewczynki: Nina, Laura, Nikola, Klara, Łucja.

Dla chłopca: Nikodem, Wiktor, Leon, Bruno, Piotr.
 
a to zaszaleję i choć dziecię juz mam wypowiem się:-D wg mnie na pewno nie Nikola:no: moje typy to Klara /jest prześliczne!/ i Łucja. choć tu akurat nie wiem, jak to zdrabniać..

niestety z chłopięcych mi akurat zadne do gustu nie przypadło. Nikosiów i Wiktorów sporo biega po placach zabaw. za to Piotr budzi moją niechęć przez to, jakich Piotrów znałam /nie obrażając nikogo - ja nie miałam szczęścia:-D/

podsumowując - Klara i Bruno.
 
reklama
Moje typy
Laura(Laurka)
Leon (Leoś, Leonek,Leo)

Z Piotrami tez mam złe skojarzenia
Nikola i Łucja odpada
Bruno, bardziej podoba mi sie Brunon
Reszta oki


Daj znać które wybraliście, może trafiłam
 
Do góry