reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

Witkorów jak mróków :-)

Mi dali Kuba ...
Kuba ... najlepsze imię dla wszystkich osiedlowych jamników i ratlerków ;-D
 
reklama
Mojej córce chciałabym dać na imię Anastazja :-) ale z chęcią poczytam o innych oryginalnych imionach bo nie jestem pewna tego imienia na 100% bo to było pierwsze na jakie wpadłam :) reszta spotykanych imion na co dzień mi się po prostu nie podoba :p
 
imion dla chłopca jest wg mnie o wiele więcej jakichś ciekawych, dla dziewczynki żeby coś wybrać to straszny problem dla mnie niestety...
 
Ja mam córkę Igę..raczej niezbyt popularne imię.
Dla kolejnego dziecka bedzie problem..podobało mi się jeszcze Lena, ale teraz coraz więcej Lenek naokoło i przestaje mi sie podobać. Teraz podoba mi się Natasza..

gorzej z chłopcami..mój mąż upiera się ze jak bedzie syn to Jan..a ja nie chcę, nie lubię takich imion, Stasie, Jasie, Zosie, Julie, Majki..ok, ale nie dla mojego dziecka..
no, ale narazie nie jestem jeszcze w ciąży, takze zobaczymy..
 
dużo tych wątków z imionami,ale tu mnie jeszcze nie było chyba:)

wg.mnie najładniejsze dla chłopca

Gustaw,Rudolf,Eryk,Jan,Antoni,Bruno,Maksymilian,Juliusz,Jeremi no i moje 2 z podpisu:)

a dziewczynka

Róza,Laura,Anastazja,Elena,Nina,Zoya
 
reklama
Ja nadal zostaję przy swoim czyli dziewczynka Shanti (może być pisane Szanti) albo Lea, a jeśli będzie synuś to Nikodem :)-mąż się śmieje i mówi:" Kochanie będziesz w końcu miała swojego Nicka z Backstreet Boys" haha a co :p ale kisy będzie w końcu fasoleczka to sam Najwyższy tylko wie :)
 
Do góry