reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

eZOJA

Życie jest pięne :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2007
Postów
17 051
Miasto
lubuskie
zakladam watek o typach imion dla Waszych szkrabow, wiem ze za wczesnie moze, ale skoro II kreseczki na tescie sa to mozna juz gdybac ;-)

moje typy:
dziewczynka - tu mam wieeeeelka niewiadoma, no ale moze Matylda, Zoja, Emilka, Iga.... nie wiem jeszcze, duuuzy problem :sorry:
chlopak - Antoś, Leon, Tytus, Ignaś, Kornel, Eryk, Cyryl, Feli, Gabriel....

Co myslicie o imieniu Zoja??
 
reklama
Zoja, Zojka super! Trochę w klimacie podobne do Gaja, tak mi się kojarzy. Ja dla dziewczynek mam milion opcji a dla chłopca- tak jak Ty Antoś i Mieszko jeszcze:)
 
Dla dziewczynki wymyśliłam ja - będzie Lenka
a dla chłopca mąż uparł się na Leona. Ja wolę Filipa, ale mąż jest uparty jak osioł :-)
 
Ja mam cała listę ulubionych ale jakbym miała wytypować dzisiaj to :

Dziewczynka : Emilia
Chłopiec : Alan (Aleksander też mi si podoba ale u nas w rodzinie juz ich trzech :-)

U mnie imiona muszą brzmieć dobrze po polsku i po angielsku bo ja sie wychowałam za granicą i mimo że jestem teraz w Polsce to prawdopodobnie wrócimy za dalekie wody.
 
zakladam watek o typach imion dla Waszych szkrabow, wiem ze za wczesnie moze, ale skoro II kreseczki na tescie sa to mozna juz gdybac ;-)

moje typy:
dziewczynka - tu mam wieeeeelka niewiadoma, no ale moze Matylda, Zoja, Emilka, Iga.... nie wiem jeszcze, duuuzy problem :sorry:
chlopak - Antoś, Leon, Tytus, Ignaś, Kornel, Eryk, Cyryl, Feli, Gabriel....

Co myslicie o imieniu Zoja??


ladnie tak inaczej.....dobrze ze nie MAJKA bo mam dosc juz tego imienia......brrr

a my jeszcze TYPOW nie mamy
 
reklama
a u nas będzie nie lada kłopot z imieniem ;-)

pierwsza córa, zanim jeszcze była w planach, miała wybrane imię ... a teraz PUSTKA

także piszcie swoje typy dziewczyny, może coś odgapię :-p
 
Do góry