reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

reklama
forever - literki poczekają jak się maluch wyprowadzi do błękitnego pokoju, bo teraz w naszej sypialence nie bardzo jest je gdzie powiesić, no i kolorystycznie lepiej będą się w tym drugim pokoju prezentować:tak:a nie dalej jak właśnie wczoraj sobie myślałam, że fajnie, że to są literki do obu imion:-D
 
andariel gratuluję zmiany imienia,dobrze to opisałaś Adaś walczył o zycie i chcecie o Tym szybko zapomnieć ateraz jest zdrowy pełen życia Leon :-)
Mój też co prawda w brzuchu do prawie 7miesiąca był Bastianem :-)Ale jeszcze nie zarejestrowałam go wurzędzie więc mam pewnie czas na zmianę.
 
andariel gratuluję zmiany imienia,dobrze to opisałaś Adaś walczył o zycie i chcecie o Tym szybko zapomnieć ateraz jest zdrowy pełen życia Leon :-)
Mój też co prawda w brzuchu do prawie 7miesiąca był Bastianem :-)Ale jeszcze nie zarejestrowałam go wurzędzie więc mam pewnie czas na zmianę.
a myślisz o zmianie?
u nas Leona chciał mój M. a ja wtedy kręciłam nosem, bo mi się to imię kojarzyło z... samcem szczura... bo mi się kiedyś marzyło, że będę miała dorodnego szczura o imieniu Leon;-)zaraz pomyślicie, żem stuknięta:-pnatomiast z obstawianego wcześniej przeze mnie Igora skutecznie się wyleczyłam w szpitalu - salę dalej leżał wcześniak Igor (który zresztą jeszcze przed naszym wypisem trafił w ciężkim stanie na OIOM bo mu się pogorszyło:-(), synek-wcześniak jednej z pielęgniarek tez był Igor... i już mi sie za dobrze nie kojarzy to imię;
 
No to my też zaliczamy się do tych co zmienią imię (tak myślę)
Nie wiem czemu ale Asia kompletnie mi nie pasuje.....czasami jak ktoś mnie pyta jak mała ma na imię to muszę się chwilę zastanowić:zawstydzona/y:
Problem w tym, że nie mamy kompletnie żadnego pomysłu jak ją nazwać, a do zarejestrowania zostało 50 dni:szok:
Help!!!!!!!
 
reklama
Moje typy:

Marta
Helenka
Julia
Amelia
Monika :-D
może Florcia? chociaż to mi sie raczej kojarzy z defloracją eh.. a taki ładny skrot :-)

wiem...GAJA :-) ona mi tak troche wygląda na Gajeczke :-)
 
Do góry