reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

to chyba zalezy od regionu z tymi imionami co? z reszta wejdzie na inne watki i w podpisach widac co kroluje na naszym forum hehehe (mowi o mamach ktore juz urodzily ;-))
wlasnie szukam niespotykanego imienia... hhmm...
A moze Ina? Albo Iga? :-)
 
reklama
Co do rozważań na temat popularności imion - pracuję na noworodkach, więc mam do czynienia z "najswieższymi" trendami ;)
Przeważają Julki, Amelki, Oliwie, A u chłopców- Oliwier, Kuba, Jaś... Ostatnio są też Hanie, a dla panów Antoś. To tyle, co pamiętam sprzed ciąży ;)
A i tak najbardziej oryginalna była Chanelle... A ja się zastanawiałam, czy mi z Larsem będą robić problemy ;p
Najświeższe trendy ale w stolicy, bo jak widać co kraj to obyczaj i popularność imion w różnych miastach jest różna :)
Znałam żużlowca o takim imieniu - to Norweg Lars Gunnestad, fajny był z niego zawodnik.
 
Najświeższe trendy ale w stolicy, bo jak widać co kraj to obyczaj i popularność imion w różnych miastach jest różna :)
Znałam żużlowca o takim imieniu - to Norweg Lars Gunnestad, fajny był z niego zawodnik.

Niekoniecznie ;) U mnie w szpitalu mamy dzieci z całej Polski, nie tylko ze stolicy, więc jakiś tam pogląd mam ;) Chanelle nie była z Warszawy :)
A Larsa znam jednego - Ulricha - Duńczyk, perkusista w Metallice ;)
To imię ma polski odpowiednik, ale nie podoba nam się ani Wawrzyniec, ani Laurencjusz - fajnie by było, gdyby urzędnik zgodził się na formę Lars :)
 
to chyba zalezy od regionu z tymi imionami co? z reszta wejdzie na inne watki i w podpisach widac co kroluje na naszym forum hehehe (mowi o mamach ktore juz urodzily ;-))
wlasnie szukam niespotykanego imienia... hhmm...
A moze Ina? Albo Iga? :-)
Larvunia moja bratanica to Iga i poza nią i Cembrzyńską, to chyba nie znam więcej. Kiedyś myślałam, że mało jest zdrobnień ale moja rodzina ma wielką wyobraźnię i wołana jest: Iga, Igunia, Igula, Igusia, Igutek, Gusia, Gunia, Gutek..., aż dziw bierze, że wie jak ma na imię :)
 
Ostatnia edycja:
hehehehe Setana dobre ;-)
Moj brat chodzi juz 4 lata z Iga wlasnie, fajna z niej babeczka... I tez oprocz niej nikogo nie znam o takim imieniu :sorry2:

A co powiecie o imieniu Aniela?
a meskie imie... znacie imie Ulryk? (nie Ulrich tylko wlasnie Urlyk) kiedys mialam takiego kolege i zawsze sie zastanawialam czy to imie czy ksywka ;p
z meskich podoba mi sie jeszcze Dorian :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja podobno miałam nazywać się Iga. Potem miałam być Jagodą a zostało na Małgosi. Wszystkie 3 bardzo mi się podobają. Podoba mi się też Ida, zresztą mam tak na trzecie imię:)
 
Do góry