reklama

Imię dla dziecka

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez stevedesign, 5 Styczeń 2013.

1. stevedesign

stevedesign Początkująca w BB

Witam, chciałem was prosić o podpowiedź jak można dać na imię córeczce :)
    Co prawda nie mojej tylko brata, ale chcę mu pomóc przy wyborze imienia
    Jakie według was imię dla dziewczynki jest popularne w dzisiejszych czasach :)

2. Marzenixx

Marzenixx aniołek 14.12.09 [*]...

Moim zdaniem chyba chodzi o to żeby imię nie było aż tak popularne bo żadna to frajda być setną Julką czy Leną...
    Ale jesli szukasz popularnych imion dla dziewczynek to proszę bardzo: Julia, Lena, Oliwia, Maja....

3. reklama
  4. anka89

anka89 Aktywna w BB

Mi się od dawna podoba imię Zuzia :)

5. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Wsrod moich znajomych non stop slysze ze rodzą sie Nadie... W sumie sie nie dziwie, Nadia, piekne imie :)
    Ale dla mojego dziecka tez szukalabym mniej popularnego imienia.

6. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

Zuzia łądne imie ale dla małej dziewczynki ale dla dorosłej kobiety już nie za bardzo.
    Ja jak bede miała córeczke to bedzie miała na imie Vivienne - mało spotykane imie.

7. Eclypsy

Eclypsy Początkująca w BB

Ja bardzo lubie imie Emilka :)

8. Kasieq

Kasieq Gość

Ja również uważam że im mniej popularne imię tym lepiej. Choć moja córeczka ma na imię Lenka ale my mieszkamy w Irl więc nie ma z tym problemu.
    Kilka imion które mi się podobała: Liwia, Zuzanna, Sofia, Stella, Lilianna, Oliwia, Bianka, Blanka, Amelia, Hanna.

9. anitha

anitha Fanka BB :)

moja corcia (o ile sie doczekam) bedzie miala na imie klaudia albo vanessa. olivia, victoria, laura, maja to teraz strasznie popularne imiona, ale pozniej sie okaze ze w klasie bedzie 5 olivi tak jak za naszych czasow bylo z imieniem kasia..

10. reklama
  11. agnieszka116

agnieszka116 Mama Dominiki i Antosia;)

Zosia ,Zuzia,Marysia bardzo mi się podobają

12. Agnieszka77

Agnieszka77 Fanka BB :)

Moje córki mają popularne imiona,bo mi się podobały,teraz wybrałabym tak samo.Starsza córka ma w klasie jeszcze jedną koleżanke Julkę,więc w sumie są dwie,klasa liczy 30 osób,młodsza jest jedna w żłobku w grupie ponad 30 dzieci,więc bez przesady.Każde dziecko jest indywidualnością i najważniejsze dla rodziców bez względu na imię;-)
    Na chwilę obecną oprócz imion córek podobają mi się: Pola,Nina i Inga;-) więc gdybym miała trzecią córke,obstawiałam bym z tych imion;-):tak:

Poleć forum