reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Imię dla dziecka

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
To tak by zmienić ciutkę ..ciuteńkę temat..odnosnie -objawóa:)..na weselszy..mniej stresujacy:)..Jakie  są Wasze propozycję..chłopczyka/dziewczynki..Szymka juz znamy :D(Bogdy:)

konrad..kornel..gracjan..
klaudia..wiktoria..julia

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Beacia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej Dorka! Ja mam nadzieje ze bede miala w koncu Krystianka ,a co sie tyczy corki ,to tak jak zeszlym razem nie mam pojecia.Nazwalismy ja potem Patrycja(ma juz 7Lat). Powodzenia.Odpisywalam ci na poscie bodajze staramy sie.pa.

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Wiem wiem, czytałam-dziekuję Beacia!-oby sie sprwadziło!-Pozdrawiam!

Rybka

Super mama super synka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
A mi ciągle się zmienia chciałabym Sylwię albo Agnieszkę, może Patryka albo... no sama nie wiem :D :D

A

Agnezzz

Gość
Dorka taki sam post chciłam założyć..hihi wyprzedziłaś mnie.

Jeśli chodzi o imię dla chłopca to od dawna ustalone - Mateusz...mam nadzieję, że już nie zmienię zdania hihi

A co do dziewczynki to mamy problem, bo co chwilę co innego nam się podoba, a może nawet inaczej, co chwilę coś innego nam się nie podoba :D W tej chwili wygrywa Maja, wcześniej byłą też Kaja i Aleksandra....a co będzie to się okaże na sali porodowej ;)

malaga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja jestem całkowicie niezdecydowana :) Ale jest parę imion, nad którymi intensywnie myślę :p

dziewczynka : Oliwia, Maja, Lena,

chłopiec : Piotruś, Krzyś, Kubuś

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Dziewczynka Natasza! Z mężęm wpadliśmy na to imię całkiem oddziielnie ale obojgu się podoba, a co do chłopca to nie mamy zielonego pojęcia!

reklama

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
U mnie dziewczynka- Ida lub Maja; a chłopcy to różnie- Adaś, Marek, Łukasz.
Tak w ogóle to chciałabym pierwszego chłopca a potem dziewczynkę. A wy? Oczywiście na odwrót też będzie dobrze, tylko wychodzę z założenia,że chłopiec prędzej zaopiekuje się siostrzyczką niż na odwrót :D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry