reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2005
Postów
12 956
Miasto
PL/UK
To tak by zmienić ciutkę ..ciuteńkę temat..odnosnie -objawóa:)..na weselszy..mniej stresujacy:)..Jakie  są Wasze propozycję..chłopczyka/dziewczynki..Szymka juz znamy :D(Bogdy:)

konrad..kornel..gracjan..
klaudia..wiktoria..julia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej Dorka! Ja mam nadzieje ze bede miala w koncu Krystianka ,a co sie tyczy corki ,to tak jak zeszlym razem nie mam pojecia.Nazwalismy ja potem Patrycja(ma juz 7Lat). Powodzenia.Odpisywalam ci na poscie bodajze staramy sie.pa.
 
Dorka taki sam post chciłam założyć..hihi wyprzedziłaś mnie.

Jeśli chodzi o imię dla chłopca to od dawna ustalone - Mateusz...mam nadzieję, że już nie zmienię zdania hihi

A co do dziewczynki to mamy problem, bo co chwilę co innego nam się podoba, a może nawet inaczej, co chwilę coś innego nam się nie podoba :D W tej chwili wygrywa Maja, wcześniej byłą też Kaja i Aleksandra....a co będzie to się okaże na sali porodowej ;)
 
Ja jestem całkowicie niezdecydowana :) Ale jest parę imion, nad którymi intensywnie myślę :p

dziewczynka : Oliwia, Maja, Lena,

chłopiec : Piotruś, Krzyś, Kubuś
 
Dziewczynka Natasza! Z mężęm wpadliśmy na to imię całkiem oddziielnie ale obojgu się podoba, a co do chłopca to nie mamy zielonego pojęcia!
 
reklama
U mnie dziewczynka- Ida lub Maja; a chłopcy to różnie- Adaś, Marek, Łukasz.
Tak w ogóle to chciałabym pierwszego chłopca a potem dziewczynkę. A wy? Oczywiście na odwrót też będzie dobrze, tylko wychodzę z założenia,że chłopiec prędzej zaopiekuje się siostrzyczką niż na odwrót :D
 
Do góry