reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki

Dziś się dowiedziałam, że będę mieć córę:)
Co powiecie na imię Teonia ? Mi się bardzo podoba, ale nie wszyscy są przekonani...jak myślicie??
Mi też nie przypadło to imię :/ .. ale tak jak Pani poprzedniczka uważam, że najważniejsze że Wam się podoba.. w końcu to będzie imię waszego dziecka :) Ja imię dla dzieci zawsze wybierałam dopiero po jego urodzeniu.. jak popatrzyłam na maluszka to od razu wiedziałam jakie imię do niego pasuje i tak już zostało :)
 
reklama
Weronika<3<3, Nikola ,Lenka, Nadia , Klara ,Sara , Madzia ,Wiktoria ,Aldona , Juliannka
My mamy Wiktorię. Weronikę Klarę i Sarę też rozwazalam

3jvz15nm75o35ifr.png

mhsvqtkfqjtlf6bt.png

Wiktoria 06.06.2017 Hubert 18.02.2015
 
Myślę że jest na tyle oryginalne że iekszośc osób powie Ci, że takiego by nie wybrało. Uważam że to powinien być wybór Twój i Twojego męża, jeśli Wam się takie imię podoba to dajcie tak dziecku i nie przejmujcie się innymi. To Wy decydujecie i nikomu nic do tego :-)
 
reklama
Do góry