reklama

imię dla dziewczynki

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez stefa1, 14 Marzec 2013.

1. stefa1

stefa1 Początkująca w BB

Cześć dziewczyny ;]
    Mam mały dylemat co do imienia dla córeczki, która wyjdzie na świat już w kwietniu :) zastanawiam się nad Victorią i Marianną , oba imienia choć różne bardzo mi się podobają, pomóżcie :)

2. mama mika i olinka

mama mika i olinka Zaangażowana w BB

Witaj, imię musi się przede wszystkim podobać rodzicom:). Ja nie mam córki ale jak byłam w ciążach to moje typy były Kamila i Nela.

3. reklama
  4. Pyśka_:)

Pyśka_:) Szczęśliwa :)

U mnie będzie Hanna Otylia ;D

5. MartaSx

MartaSx mama Oliwierka

U mnie były brane pod uwagę dwa imiona Jagoda i Maja

6. citrus

citrus Fanka BB :)

Na tę Victorię uważaj. Znam dziewczynę, która nazwała tak swoją córkę i po dwóch latach zaczęła żałować, bo za każdym razem musi poprawiać każdego, kto chce napisać to imię w wersji normalnej, tj. Wiktoria.

7. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

dla mnie ładne są Chanel(szanel)Jessica,Jasmin i Vanessa a z bardziej polskich Marika,Samanta,i Martyna

8. natalia_bis

natalia_bis Fanka BB :)

My mamy 3 typy: Hanna, Lidia, Adrianna ale z wyborem już gorzej:sorry:

9. zielona maupa

zielona maupa Na skrzydłach melancholii

Że zapytam, które z tych imion jest polskie? ;-)

Natalia, pewnie zdecydujecie się w mgnieniu oka jak tylko Małą zobaczycie. :tak:
    Znam kilka rodzin, w których do brzuszka zwracano się jakimś tam imieniem i wszyscy twierdzili, że dziecko tak właśnie będzie mieć na imię. Niektórzy nawet bluzeczki czy kocyki z haftowanym imieniem zamawiali, a jak malec się urodził, to okazywało sie, że żaden Adam, Tomasz, Anna czy Mariola, ale Joachim lub inna Hermenegilda ;-)

10. reklama
  11. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

ja z twoich propozycji wybrałabym imię Marianna:-), jesli mieszkasz w Polsce to Viktoria faktycznie będzie zawsze pisana przez W- (a Wy będziecie poprawiać)

12. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Zielona maupa-nie są polskie, ale Marika, Samanta i Martyna są dosyć popularne wvpolsce

Poleć forum