reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imię dla dziewczynki

Marika i Samanta popularne w Polsce? Litości, większość ludzi skojarzyłoby je z imionami dla nierządnic :-D
 
reklama
Heh, chyba nie ma sie o co wyklocac. W tej chwili Marika to rzeczywiscie popularne imie, tak mi sie zdaje. ¨Za moich czasow¨hehehe nie bylo, podobnie jak Samanta. Ja znalam jedna Samate, a lat to bylo jakies 20 temu... I byla to Cyganka. Nie zapominajmy, ze imiona raz sa bardziej popularne, innym razem mniej, po to by po jakims czasie znow stac sie czesto nadawanymi.

peace :-)
 
Cześć:)

Ja mogę polecić swoje imię - Milena:) z racji takiej, że mam już 23 lata przeszłam przez różne 'deformacje' mojego imienia. Bardzo duża grupa znajomych woła na mnie Mila co pasuje do małej dziewczynki i na pewno jest komfortowe dla nastolatki:) a jeśli o mnie chodzi jeśli kiedykolwiek będę mieć córeczkę to będzie Blanka :)

Pozdrawiam Mamuśki :)
 
Marika i Samanta popularne w Polsce? Litości, większość ludzi skojarzyłoby je z imionami dla nierządnic :-D

Miałam dziewczynę o imieniu Marika w szkole i niestety, ale takie za nią latały inwektywy... :no:

Jeśli chodzi o imię Lidia, to znam jedną i bardzo nie lubi swojego imienia. I jeszcze durne zdrobnienie "Lida".

Co do "hamerykańskiej" pisowni :baffled: Dla mnie to strasznie wieśniackie. Mamy tak piękny język, a na siłę chcemy pisać tak "światowo" - mój synek dostanie na imię Ksawery, a już wiele osób wyskakuje z Xawery, Xavier itp. Coś czuję, że będą takie same przeprawy jak z tą nieszczęsną wymienianą już Viktorią...
 
Moja corcia bedzie miec na imie Maja;-) wiem ze teraz duzo Majek ale my nie mieszkamy w Pl a nawet jak kiedys wrocimy do Pl to wtedy beda juz inne na topie:p mi sie tez podoba Weronika, no ale podoba sie tylko mi a to wspolna decyzja;-) Tak jak dziewczyny pisza wersja bardziej przez W niz V. Bo ludzie slyszac takie imie kojarza przez W i nie bede zwracac uwagi ze jest przez V;-)
 
reklama
mam przyjaciółkę Milenę..choć cale życie to Mela, Melka dla mnie:-D- jesli to prawda ze imiona sa częścią charakteru to Milena to twarda babka!!szalona i raczej z tych "niegrzecznych" dziewczynek :-)
 
Do góry