reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imię dla dziewczynki

reklama
Ja musze poprawiac ludzi np lekarzy gdy wypisuja recepte ze jest NIKOLA a nie NICOLA. Ostatnio sama recepte przerabialam bo oczywiscie pediatra napisala NICOLA a ja sie nie skaplam. A w urzedzie Nicole nie chcieli wpisac..

Wiec stawiam na Victorię a nie Wiktorię. Mi tez sie to imie podobalo ale niestety partner nie chcial :)
 
A ja mam Małgosię, a miała mieć na imię Kornelia, i jak się urodziła imię jakoś do niej zapasowało podoba mi się bo ma masę zdrobnień i pasuje do każdego wieku, na razie mamy Gośka,Gosiaka i Małagosia,a potem hmm Małgorzata, no i ważne jest jakie nazwisko bo tez jakoś się musi to wszystko razem zgrywać.A obecnie podoba mi się Marianna,Rozalia,Regina takie trochę zapomniane..a Majki Julki już w moich stronach wyparte prze Lenki...ale każde imię ładne jak się ładnie woła:)
 
Jeśli chodzi o imię Lidia, to znam jedną i bardzo nie lubi swojego imienia. I jeszcze durne zdrobnienie "Lida".

Lilit, moja córeczka ma na imię Lidia, znam dwie Lidie i obie bardzo lubią swoje imiona, więc nie jest to regułą:-)
Nie rozumiem też, co jest durnego w zdrobnieniu "Lida"...?
 
A powiedzcie mi co myślicie o imieniu Zara? Ja wiem, że większości to się kojarzy z wpływem angielskim etc ale jest ono tez bardzo popularne w Niemczech np.. Co o nim myślicie?
Pozdrawiam
 
Cześć:)

Ja mogę polecić swoje imię - Milena:) z racji takiej, że mam już 23 lata przeszłam przez różne 'deformacje' mojego imienia. Bardzo duża grupa znajomych woła na mnie Mila co pasuje do małej dziewczynki i na pewno jest komfortowe dla nastolatki:) a jeśli o mnie chodzi jeśli kiedykolwiek będę mieć córeczkę to będzie Blanka :)

Pozdrawiam Mamuśki :)


Moja córka jest Blanką.Jest jedyną dziewczynką o tym imieniu w całej szkole.Ona nie zna żadnej swej imienniczki
 
Moja córka ma w przedszkolu koleżankę Zarę. Niestety dzieciaczki śmieją się z tego imienia. Podejrzewam, że to wpływ i komentarze rodziców, bo w tym wieku dzieci raczej nie odróżniają które imię jest dziwne, a które nie.
Lidia, Lidzia, Lida- pięknie :) Moja następna córa (jeśli będę ją miała) dostanie imię Lidia lub Kornelia :)
 
reklama
Do góry