reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imię dla maluszka

weronisia

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
moje drogie tak sobie pomyslałam,że może zrobić taki wontek i bedziemy sobie wpisywac imiona jakie myslimy dać swoim aniołkom
ja kompletnie nie mam weny do imion i jakoś nic mi sie nie podoba,albo podoba ale o tym jeszcze nie wiem :(
kompletny brak weny....
w sumie to chciałby jakieś anglojezyczne ładne i proste w wymowie...bo planujemy osiąść w Irlandii na stałe i nie chcemy aby nasza pociecha miała ciągle problemy...Nasza panna ma na imię Weronika i tez ciągle musimy korygować,bo przed k wstawiają c zupełnie nie wiem dlaczego.
Narzie myslałam o Oliwii,ale mój M nie bardzo,a dla chłopca hmmm,moze Sean,albo Oskar...???ale mój M nie bardzo. Takze nie zgadzamy sie zupełnie co do imion ;)
Podajcie swoje propozycje. pozdrawiam

reklama

_anna

Fanka BB :)
Miasto
Trójmiasto
Rozwiązania
0
witam was moje drogie ja juz mam maluszka ale pomyślałam, że podam wam stronkę gdzie możecie poszukać imion, jak wasze maleństwa przyjda na świat to mój skarbek będzie miał juz roczek, zazdroszczę wam tego stanu i powodzenia ;D
http://www.skarbczyk.com/index.php?app=1

ewa2500

mama pauli i seby
Miasto
wroclaw
Rozwiązania
0
mi tez sie podoba oliwia tak wymyslilysmy z corka w gre wchodzi tez patrycja a dla chlopca sebastian tak a propo to moja corcia miala byc synkiem i tak wymyslilismy z mezem ;D jemu tez nie bardzo podoba sie oliwia nie wiem dlaczego a sam nie daje zadnych propozycji jest jeszcze troche czasu i pewnie zmieni zdanie ;D pozdrawiam

Lucyann

Mama listopad 2006, 2008
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Witam Dziewczyny dla dziewczynki zaden problem duzo gorzej nam idzie z imionami dla chlopca prosze o pomoc z jakimis ciekawymi pomyslami .
powiem szczerze ze czytajac strony z imionami nie moge sie na nic zdecydowac moj partner sie smieje ze tak duzo i zadne mi nie wpalo w ucho... ale co ja mam biedna zrobic....POMOCY
ania

góralka

Rozwiązania
0
Pola, a co do chłopaka to całkowita niezgodność, mi się podoba Klimek, Kosma, Kanty i tego typu, jedynie Bruno nie wzbudzał sprzeciwu żadnego z nas, ale, żeby to miało być imię tak od serca to nie powiem.

Pola 30

Fan(ka)
Miasto
Barendrecht/Holandia
Rozwiązania
0
Mieszkam w Holandii. Oboje z mężem zdecydowaliśmy, że imie dla naszego dziecka powinno być międzynarodowe, znaczy, by nie sprawiało trudności tutejszej społeczności, a dziecku nie było przykro, że nikt nie potrafi prawidłowo go nazwać. Mój mąż ma na imię Maciek-niby takie proste, a jadnak, jeszcze nie słyszałam, by ktoś je umiał dobrze wymówić, że nie wspomnę, że po prostu nie pamiętają po 1 przedstawieniu się, jak on się nazywa...
Wczesniej chcieliśmy dać jakieś staropolskie imiona, typu: Mieszko, Gniewko (bardzo mi się podobają), ale mieszkając tutaj.....trudno, zrezygnowaliśmy.
Na razie, po sprawdzeniu, że w Holandii takie istnieją, córka ma być Maja a syn Mateusz (znaczy, wersja, ciut holenderska w pisowni, bez "sz", ale my bedziemy mówić Mateusz). A najprawdopodobniej czas pokaże, jak nazwiemy naprawdę,...

megusek

Rozwiązania
0
Przejrzalam skarbczyk imion i wiecej niz polowa to imiona poprostu zwydziwiane. Mi samej zdarzaja sie podobac dziwne imiona, ale trzeba tez pomyslec o dziecku. Dajac dziwne albo jakos kojarzace sie imie mozna skrzywdzic dziecko, z ktorego potem rowniesnicy beda sie nasmiewac. Pozatym jest podobno cos takiego ze jak sie zobaczy dzidzi zaraz po urodzeniu to sie wie jakie z imion o ktorych myslelismy pasowalo by do niego :) My mamy juz na oku imiona, beda to piekne polskie imiona.

_anna

Miasto
Trójmiasto
Rozwiązania
0
Zaglądam do was, co jakiś czas - ostatnio czytałam artykuł w jakiejś gazecie dla mam, że z imionami ostatnio jest tak, ze ci ludzie, korzy pochodzą z niższej klasy społecznej dają baaardzo wydziwniane imiona ( np: z seriali, albo jakieś podobne do imienia ulubionej gwiazdy show biznesu), bo chcą żeby ich dziecko żyło podobnie, a ludzie z wyższym wykształceniem najczęściej dają imiona staropolskie, albo zwyczajne jak Zosia, Jan, Maria, bo wg nich dziecko samo powinno zapracować na swój sukces.
I tak ostatnio mi się to przypomniało - nie chce nikogo obrazić tylko daje wam tę kwestie do przemyślenia.
A propos imion - wiecie jak ten zielonowłosy z Ich Troje chce dać dziecku na imię : Etienette, a ma już : Xaviera i Fabienne i jak myślicie jakie on ma wykształcenie ;D ::) ;)

megusek

Rozwiązania
0
hehehe Anna! Bravo! Ten zielony to jest gluuuupi taki ze sie nie obrazi bo nie zrozumie nawet o co chodzi ;)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
citrus Imię dla Maluszka :) Dzieci urodzone w maju 2013 729
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 22
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 39
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 28
B Imię dla dziewczynki Sierpniowe mamy 2020 13
B Imię dla dziewczynki. Sierpniowe mamy 2020 4
N Leonia, imię dla dziewczynki Lutowe mamy 2020 10
otherside Imię dla dziewczynki Potrzebuję porady 22
Junoa Imię dla Polsko-indyjskiej córci :) Gratulacje 10
S Imię dla syna Ciąża, poród, połóg 17
mama.Antosia Imię dla chłopca Potrzebuję porady 19
D Imię dla dziewczynki Potrzebuję porady 18
M nie zgadzam się na imię dla dziecka po zmarłym teściu Potrzebuję porady 20
M Imię dla dziewczynki Dzieci urodzone we wrześniu 2017 32
F Imię dla dziewczynki Potrzebuję porady 18
A Imię dla chłopca i dziewczynki Dzieci urodzone w styczniu 2017 2
A Ciężkie wybory - imię dla Dziecka Dzieci urodzone w listopadzie 2016 325
K Jakie imię dla Waszego maleństwa? :) Dzieci urodzone w październiku 2015 855
M Imię dla dziewczynki?? Potrzebuję porady 12
mamkolor Jakie imię dla dziecka? Przyszłe mamy 0
mamkolor Imię dla Waszego dziecka Przyszłe mamy 11
marchewka87 imię dla chłopca NOEL Ciąża, poród, połóg 14
S imię dla dziewczynki Gratulacje 30
stevedesign Imię dla dziecka Niemowlaki 26
A Imię dla chłopca Aleks czy Alex???jak myślicie Ciąża, poród, połóg 15
S Imię dla dziewczynki Gratulacje 141
eZOJA Imię dla dziecka Czerwcowe archiwum 1352
A Jakie imię dla Dzidzi ? Archiwum mam lutowych'11 381
K Jakie imię dla dziecka ? Archiwum mam styczniowych'11 485
J Imię dla dzidzi Archiwum mam grudniowych'10 580
K Jakie imię dla dziecka? Dzieci urodzone w czerwcu 2007 76
xmamuska Imię dla dzidziulki Dzieci urodzone w styczniu 2007 292
Rusia Imię dla dziecka Staramy się 254
Verona26 Imię Kornel. Czy jest dziwne? Ciąża, poród, połóg 19
Fado123 Jakie Imię ?? Potrzebuję porady 42
Sarafina Imię Potrzebuję porady 42
A Które imię jest ładniejsze ? Potrzebuję porady 13
Jotka_Szczotka Czy podoba Wam się imię... Przyszłe mamy 19
A imię Styczniowe mamy 2018 4
M Bardzo nietypowe imię - czy na pewno ? :( Przyszłe mamy 12
K Dlaczego takie imię? Białystok 1
O Klementyna Anna - czy podoba Wam się imię? Ciąża, poród, połóg 7
M Imię, to ja zwariowałam czy on? Przyszłe mamy 23
M Imię litera na M Niemowlaki 14
M Wasze córeczki imię na literę " M " Wychowanie 13
T Nasza mała dzidzia - synek [jakie imię?] Gratulacje 9
Violett Płeć + imię naszych maleństw :* (bez komentarzy) Dzieci urodzone w listopadzie 2010 1
cytrusowa85 Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku Gratulacje 193
K Płeć - intuicja....a na imię dostanie.... Dzieci urodzone w lutym 583
Lorien Na imię mi BUNTOWNIK Dzieci urodzone w styczniu 2007 490