reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

Widze ze nie tylko ja mialam dylematy z imionami.

Rysia ja tez swojemu bym dala Dominik II bo tylko takie imie mi sie naprawde podoba ale coz trzeba bylo wymyslic cos innego wiec bedzie Oskar Dominik:-)
 
reklama
a dla mnie najpiękniejsze imię męskie to Wojtek (Wojciech)
niestety mój rodzony brat to Wojtuś ,więc odpada.
Sembo mam propozycję może Larisa Roksanne ?
 
Framama dzięki ale to imię źle nam się kojarzy :p Poza tym patrzymy za czymś w miarę możliwości tradycyjnym z polskimi korzeniami, bo zagranicznych imion mam wiele ktre mi się bardzo podobają. Mężowatemu na razie siadła Amanda.
 
Ja wczoraj wzięłam kalendarz w dłoń i patrzę na męskie imiona w okolicach terminu porodu...i patrzę - Pankracy.... patrzę dalej... Serwacy,..... dalej patrzę - Bonifacy. Noż k**wa! :-D:-D A termin wypada na Zofii, więc Zofian i pochodne też odpada :baffled:
 
Rysia jak miałam 7 lat miał urodzić się mój brat i baaaaardzo chciałam ,zeby miał na imię Pankracy:-D

Sembo spoko chciałam coś podsunać jakiś pomysł, wiesz mnie to średnio się kojarzy Amanda .może dlatego ,że w PL raczej dziewczynki o takich imionach spotyka się w patologicznych rodzinach.oczywiście są jak zawsze wyjątki!
 
Teraz mnie oświeciło...! Może Remigiusz? :rofl2: Remik :confused:.Coraz gorzej ze mną. A nóż widelec jednak dziewczynka wyjdzie i sam mi się problem rozwiąże? :szok: Marzenia ściętej głowy:-p
 
W ogóle wydaje mi się, że takie zwydziwiane imiona mają dzieci z biednych rodzin. Tylko po co? Żeby podnieść status? Niedawno spotkałam się z imieniem Yaneta (czytane Żaneta), nazwisko Kutaś. Nosz...:baffled:
 
reklama
no fiołkowa właśnie pisałam o tym wcześniej, że takie Pamela i Roxany to zazwyczaj z jakichś patologicznych rodzin są itp
Dla chłopca mi się Oskarek podoba i Czarek ;)
 
Do góry