reklama

Imię dla syna

Suprise87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2019
Postów
414
Rozwiązania
0
Cześć! Za mną już większa część ciąży, wiemy, że będziemy mieli syna, lecz ciągle mamy problem z ostatecznym wyborem imienia :( Chciałabym, aby było normalne, nie budziło negatywnych emocji i nie dawało dzieciakom w przedszkolu podstaw do wyśmiewania.
Mąż jest za imieniem Robert, jednak ja do końca nie jestem przekonana... Co myślicie? Jakie jest Wasze zdanie?
Mi się zawsze podobał Jakub, jednak aktualnie przeraża mnie ogromna popularność tego imienia... Ostatnio pojawiła się się nowa opcja - Adrian.
Każde z powyższych imion będzie pasowało do naszego nazwiska, bo to też biorę pod uwagę :)
Będę wdzięczna za wszelkie opinie! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Menia2018

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Maj 2018
Postów
998
Rozwiązania
0
Dziękuję, właśnie przed chwilą zauważyłam :) Interesują mnie jednak też opinie na temat wymienionych przeze mnie imion tj. Robert, Jakub i Adrian :) Ciekawa jestem, jakie budzą emocje :)
.
Jakub bym nigdy nie wybrała kojarzy mi się z Kubusiem Puchatkiem lub sokiem marchwiowym. I psim imieniem
 

dzag82

Mama Tymka, Witka i Brunka
Dołączył(a)
23 Luty 2012
Postów
16 467
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Robert to bardzo rzadkie teraz imię. W latach 70. i 80. było mnóstwo małych Robertow, teraz nie słyszałam o żadnym (a od sześciu lat przewijamy się przez żłobek i przedszkole). Jeśli chcecie mało spotykane imię, to zdecydowanie Robert i Adrian będą trafione. Dla mnie osobiście ważna jest możliwość odmieniania i zdrabniania imienia. Tu akurat te imiona przegrywaja ;) Ale najważniejsze by się Wam podobały i spełniały Wasze wymagania. Każdy ma inne priorytety i gust :)
Ja mam trojke: Tymon, Witold, Bruno. Każde z tych imion można odmienić na wiele sposób, od wersji dla malutkiego dziecka, przez nastolatka, po dorosłego faceta, od grzecznego słodziaka po gałgana :D
 

dzag82

Mama Tymka, Witka i Brunka
Dołączył(a)
23 Luty 2012
Postów
16 467
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Robert to bardzo rzadkie teraz imię. W latach 70. i 80. było mnóstwo małych Robertow, teraz nie słyszałam o żadnym (a od sześciu lat przewijame się przez żłobek i przedszkole). Jeśli chcecie mało spotykane imię, to zdecydowanie Robert i Adrian będą trafione. Dla mnie osobiście ważna jest możliwość odmieniania i zdrabniania imienia. Tu akurat te imiona przegrywaja ;) Ale najważniejsze by się Wam podobały i spełniały Wasze wymagania. Każdy ma inne priorytety i gusta.
Ja mam trojke: Tymon, Witold, Bruno. Każde z tych imion można odmienić na wiele sposób, od wersji dla malutkiego dziecka, przez nastolatka, po dorosłego, dla słodkiego dzieciaczki i dla gałgana ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2019
Postów
11
Rozwiązania
0
Robet mi sie podoba, Igor, Dawid, Adrian...jakbym teraz miała syna dałabym własnie któreś ze starszych imion a nie z tych teraz popularnych
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019

Nowe pytania

Do góry