reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię Kornel. Czy jest dziwne?

Leonów teraz pełno . To ma być Twoja decyzja nie wszystkich. Ja tez dałam córce imię rzadko spotykane bo nie chciałabym jak zawołam po imieniu na placu zabaw i odwróci się kilka dziewczynek o tym imieniu :o😀 Kornel jest bardzo ładne 👍
 
reklama
Ja mam córkę Kornelie więc dla mnie dziwne nie jest. Na córkę też nigdy nikt nie reagował dziwnie. Ja mam na imię Klaudyna, i tu akurat był kłopot. Często się spotykałam się śmiechem, pytaniami "ale tak serio to jak masz na imię" i jako dziecko nienawidziłam tego imienia. Teraz już właśnie jest odwrotnie, cieszę się że , jest rzadkie i dzięki temu też ludzie szybciej mnie zapamiętują. A Kornela co prawda żadnego nie znam, ale to może być plus, ale też nie jest to jakieś obce/dziwaczne imię. Serio nie rozumiem skąd ten problem.
 
Dzięki dziewczyny. Pomimo Wkurzajace reakcji rodziny zdecydowaliśmy się z rana żeby będzie tak właśnie miał.na imię. Chcoiaz nie raz mega mnie wkurzaja głupie komentarze. To już przestałam się tym przejmować [emoji4]
 
Na mojej liście imion dla chłopca Kornel się nie znalazł, ale to ładne imię. W ogóle nie zdziwiłoby mnie gdyby ktoś znajomy czy z rodziny powiedział, że taki padł wybór. Normalne imię. Leonów całe mnóstwo, ale jeżeli rodzic tak chce. Dzieci w przedszkolach/ szkołach w obecnych czasach są przyzwyczajone do dużo, dużo większej „egzotyki” jeżeli chodzi o imiona, tak więc myślę, że Kornel nie będzie się tu specjalnie wyróżniać. Najważniejsze żebyście to Wam się to imię podobało. A synek jak będzie widział Waszą pewność co do tego, że to piękne imię, na pewno podzieli tę opinię. U mnie w rodzinie była nawet mini-wojna o Szymona, ostatecznie stanęło na Jakubie. Ale to inna historia. Tak więc tym razem dobrze się zastanowię zanim powiem jaki jest mój faworyt.




Dzięki dziewczyny. Pomimo Wkurzajace reakcji rodziny zdecydowaliśmy się z rana żeby będzie tak właśnie miał.na imię. Chcoiaz nie raz mega mnie wkurzaja głupie komentarze. To już przestałam się tym przejmować [emoji4]
 
Najgorsze są te wojny rodzinne i wpierdzielanie się osób trzecich. To już jest trochę wkurzajace jak widzę minę szwagra dlaczego wybraliśmy imię które nie jest polskie?! Nie wiem dlaczego tak sądzi? Bo nie kończy się na -sław. [emoji2368][emoji2368] Chore dla mnie! Ja już nic nie zmieniam. Mega podoba mi się imię. Już przywyklam mówić do brzuszka Kornel lub Kornelcio[emoji7]
Na mojej liście imion dla chłopca Kornel się nie znalazł, ale to ładne imię. W ogóle nie zdziwiłoby mnie gdyby ktoś znajomy czy z rodziny powiedział, że taki padł wybór. Normalne imię. Leonów całe mnóstwo, ale jeżeli rodzic tak chce. Dzieci w przedszkolach/ szkołach w obecnych czasach są przyzwyczajone do dużo, dużo większej „egzotyki” jeżeli chodzi o imiona, tak więc myślę, że Kornel nie będzie się tu specjalnie wyróżniać. Najważniejsze żebyście to Wam się to imię podobało. A synek jak będzie widział Waszą pewność co do tego, że to piękne imię, na pewno podzieli tę opinię. U mnie w rodzinie była nawet mini-wojna o Szymona, ostatecznie stanęło na Jakubie. Ale to inna historia. Tak więc tym razem dobrze się zastanowię zanim powiem jaki jest mój faworyt.
 
Najgorsze są te wojny rodzinne i wpierdzielanie się osób trzecich. To już jest trochę wkurzajace jak widzę minę szwagra dlaczego wybraliśmy imię które nie jest polskie?! Nie wiem dlaczego tak sądzi? Bo nie kończy się na -sław. [emoji2368][emoji2368] Chore dla mnie! Ja już nic nie zmieniam. Mega podoba mi się imię. Już przywyklam mówić do brzuszka Kornel lub Kornelcio[emoji7]
U nas jest Korneluś albo Kornelo😁. Ja zawsze odpowiadałam takim bezpośrednim ludziom że ich imię tez słabe a tyle lat z nim żyją 🤷. niech każdy pilnuje siebie😁
 
Serio... Czasami brak słów na ludzi jacy potrafią być bezczelnie i podli [emoji2356] Załamuje mnie to. Mąż też mówi Kornelo [emoji23]
U nas jest Korneluś albo Kornelo[emoji16]. Ja zawsze odpowiadałam takim bezpośrednim ludziom że ich imię tez słabe a tyle lat z nim żyją [emoji1745]. niech każdy pilnuje siebie[emoji16]
 
Dzięki dziewczyny. Pomimo Wkurzajace reakcji rodziny zdecydowaliśmy się z rana żeby będzie tak właśnie miał.na imię. Chcoiaz nie raz mega mnie wkurzaja głupie komentarze. To już przestałam się tym przejmować [emoji4]
W szkole miałam kolegę Kornela, bardzo inteligentny chłopak. Ja za swoje imię na rodziców byłam za dzieciaka trochę zła. Mówiłam że zmienię jak tylko skończę 18 lat i wiecie co ? Nie zmieniłam bo stwierdziłam że jest bardzo oryginalne i mi się podoba.
 
reklama
I fajnie jest być kimś wyjątkowym. A nie jednym z kilku [emoji4] Ja mam dość popularne imię. Ale DUŻO Weronik nie znam w moim wieku [emoji4]
W szkole miałam kolegę Kornela, bardzo inteligentny chłopak. Ja za swoje imię na rodziców byłam za dzieciaka trochę zła. Mówiłam że zmienię jak tylko skończę 18 lat i wiecie co ? Nie zmieniłam bo stwierdziłam że jest bardzo oryginalne i mi się podoba.
 
Do góry