reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

reklama
Dżordż to napewno Jurek..
ze słowackiego Juraj:tak:
wiem bo mam kolegę słowaka Juraja a w Irlandii mówi się na niego Dżordż;-)słoweni tłumacząc....
na Grzegorza mówi się Gregory
Wątek jest wg mnie ok..
ale nie piszcie komentarzy typu Fuj ble i ochyda...
wiaodomo , że nie kazdemu wsyzskie imiona odpowiadają a takimi wypowiedziami można urazić innych , którzy akurat tak dali na imie swoim pociechom:tak:

dziewczyny noel i pandorko , mi się wydaje że założycielce wątku chodiło głównie o wpisanie imion których nie chcemy dac swoim dzieciom , nie wiem co w tym złego , poza takimi złośliwymi uwagami tyu te fuj itp..
każdy ma swoje typy i może je wypisać byle kulturalnie
A co to za narodowość: "Słoweni"? :)
 
Hmm,czytając post,który zacytowałam przychodzi mi do głowy jedynie narodowość słoweńsko-słowacka :) Ewentualnie po prostu słowiańska.

Stefania bardzo mi się podoba,nie cierpię natomiast zdrobnienia Stefa :(
 
Nie dla dziewczynki:
1)Wiolet(t)a
2)Judyta
3)Aneta
4)Mirela
5)Elwira

Nie dla chłopca:
1)Grzegorz
2)Waldemar
3)Sebastian
4)Maciej
5)Sławomir
 
reklama

Podobne tematy

Do góry