reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

reklama
Dla Dziewczynki: Anna,Agnieszka- których jest przesyt,a jeżeli chodzi o imię dla chłopca; to Maciek,Łukasz i Radosław- to ostatnie szczególnie fatalne.
 
Nie chciałabym ani imienia typu Kasia, Anna (czyli klasyczne) ale także nie wyobrażam sobie mieć w domu Jessiki czy Brajana. Podobają mi się oryginalne imiona ale raczej takie staropolskie.
 
Dziewczynki nigdy nie nazwałbym imieniem Monika albo Marzena a chłopca Norbert i Denis. Jakoś strasznie źle kojarzą mi się te imiona.
 
reklama
Mam podobnie, Denis, Santana, Nikola, nie lubię ! Ale wiem, że to kwestia gustu, o gustach się nie dyskutuje, nigdy nie mówię beszczelnie że takie imię mi się nie podoba, jeśli wiem jak wiele znaczy dla koleżanki
Mi się nie podobają dziwne imiona i obcojęzyczne typu Brian, Nicole itp
 

Podobne tematy

Do góry