reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

Z tymi imionami ciężka sprawa. Zawsze na przykład uważałam że imię Roksana, Sandra jest straszne:) A zapewne noszące je dziewczyny nie należą do najmądrzejszych (wiem, głupotą jest mieć takie uprzedzenia ale przyznaję się bez bicia, że tak myślałam). Negatywne nastawienie trwało jednak do czasu...aż poznałam dziewczyny o tych imionach (zostały ostatecznie żonami moich kumpli) i okazały się być wspaniałymi i mądrymi osobami, które bardzo lubię! Odczarowały jednocześnie jak dla mnie te dwa imiona:)
 
reklama
Dla mnie najgorsze ever są Dawid, Kryspin, Krystian, Monika, Blanka, Pola, Andrzej. Najfajniejsze to Mikołaj, Zosia, Adam, Karol, Borys (choć już przereklamowany), Stefanek.
 
Sara , Gracjan, Ariel, Faustyna, Alfons, Alfred, Stefania, Stanisława, Franciszka są to imiona których bym dziecku nie dała. Pewnie po dłuższym zastanowieniu znalazło by ich się więcej.
 
reklama
Nie dla syna:
Kacper , Paweł, Piotrek, Maciek, Marcin - za pospolite.
Nie dla córki:
Ola, Kasia, Basia, Ela, Krysia - taki sam powód.
 

Podobne tematy

Do góry