reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

dla chłopca:
- kuba,
- albert,
- marcin,
- michał,
- dominik,
- igor,
- marcel,
- zenek
- stanisław
- alan
dla dziewczynki:
- maja,
- katarzyna,
- monika,
- anna,
- zosia,
- krysia ,
- julia,
- jadzia,
- lucyna
 
reklama
nie dla synka
--maksymilian(w całosci jest ok,ale długie,a w zdrobn.maks==to psy sie wabią
pozatym na os.jest 5l.maks i wystarczy ze musiałam słuchac jak jego mama ciągle go wołała i zbrzydło mi to imie
--dorian
--ksawery
adolf-jak juz pisałyscie z Hitlerem sie kojarzy
--alfons-wiadomo z kim
---michał(-kichał)
--marcin-jakos mi sie nie podoba
--kryspin
-kasjan(czy kastian)--jakos tak-usłyszałam pierwszy raz kiedys na placu zabaw
-wszystkie stare imiona typu-jas,stas,franek...-bleeeeeeeeeee
jak sobie jeszcze jakies przypomne to dopisze

NIE dla córki
na 1.jest najbardziej znienawidzone imie jak dla mnie
--agnieszka--jak w zdrobn.Aga ujdzie to w całosci napawa mnie wstrętem,obrzydzeniem...nie cierpie tego imienia!!
oczywiscie nie obrazając zadnych Agnieszek,bo do nicj nic nie mam ale samo imie....okropne
a inne to
--agata
--beata
--justyna
--sabina-dziwnie mi sie kojarzy
--sara-tak samo wg mnie na posy mówią
--martyna
--kasia
--karolina
--nikola
--renata
--bozena
--elwira
---i im.typu zosia,stasia,...-nienawidze starych imion
i tuyych typu kunegunda,genowefa,gertruda(nie dziwie sie mojej chrzestnej ze zmieniła to imie na inne)
-dobrosława.dobromiła
 
Nie dla dziewczynki:

1.Kunegunda
2.Janina
3.Beata
4.Tatiana
5.Pola
6.Bernardeta
7.Brygida
8.Zofia
9.Nikola
10.Vanessa


Nie dla chłopców:

1.Mikołaj
2.Dorian
3.Denis
4.Klaudiusz
5.Roman
6.Remigiusz
7.Sylwester
8.Sebastian
9.Krystian
10.Mariusz
 
Nie dla dziewczynki

Irena
Agnieszka
Ewelina
Marta
Barbara
Joanna
Dorota
Danuta
Iwona
Bogusia


Nie dla chłopców

Krzysztof
Marek
Zbigniew
Jerzy
Tadeusz
Ryszard
Jacek
Fabian
Oskar
Mieczysław
 
married ja rozumiem ,ze CI sie nie podobaja nie ktore imiona ale te komentarze typu bleee fuujj itp moglabys sobie darować,na prawde troche kultury.
Według mnie takie listy najładniejszych czy najbrzydszych imion są generalnie idiotyczne.Bo niby czemu ma to służyć? Chyba tylko skłócaniu forumowiczek i sianiu nieprzyjemnych emocji.
Każda z nas ma swoje ulubione i mniej ulubione imiona ale kultura i szacunek do innych nakazuje,żeby się z tym raczej nie afiszować bo można komuś sprawić przykrość.Myślałyście o tym?
Pozdrawiam,mama Blanki:)
 
Mnie okropnie denerwują te "nowe" imiona, zapożyczone z innych języków: Dżesika, Wanesa, Andżelika, Nikola, Oliwier, Dżorż, Dżastin. Jest wystarczająco dużo polskich imion, nie trzeba tworzyć dziwolągów. Przecież Dżordż to po prostu Grześ :)
Teraz jest moda na imiona typu Kacper, Wiktoria, Weronika, Julia. Te też mi jakoś nie pasują - za dużo dzieci o tych imionach dookoła.

Pozdrawiam, mama Stasia, ciocia Franka, Tymoteusza i Łucji.
 
reklama
Według mnie takie listy najładniejszych czy najbrzydszych imion są generalnie idiotyczne.Bo niby czemu ma to służyć? Chyba tylko skłócaniu forumowiczek i sianiu nieprzyjemnych emocji.
Każda z nas ma swoje ulubione i mniej ulubione imiona ale kultura i szacunek do innych nakazuje,żeby się z tym raczej nie afiszować bo można komuś sprawić przykrość.Myślałyście o tym?
Pozdrawiam,mama Blanki:)


Podpisuję się rękami i nogami .


Mikkka - Dżordż to Jurek, a nie Grześ chyba.
 

Podobne tematy

Do góry