reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

Każdy daje dziecku na imię jak uważa i jakie się podoba,ja ogólnie jestem tolerancyjna;-)
Napiszę tylko jakich ja nie brałam pod uwagę dla swojego synka:
Alan
Gracjan
Dorian
Kacper
Szymon
Maksymilian
Oskar
Leon
Ksawery

Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczynka:

Zyta
Wiesława
Magda
Anna
Frania
Beata
Danuta
Wanda
Wiktoria
Julia

Chłopczyk:
Grzegorz (mam osobisty uraz;))
Patryk
Julian
Darek
Jurek
Franciszek
Maks
Fryderyk
Aleks
Makary
 
nie dałabym na imię swojemu dziecku:

DZIEWCZYNKA:
-Ania
-Julia
-Oliwia
-Kasia
-Angelika
-Iza
-Malwina

CHŁOPAK:
-Oliwier <bo od Oliwii>
-Krzysztof
-Zbyszek
-Zygmunt
-Olaf
-Nikodem
 
witam seredcznie
Z szacunkiem dla wszystkich ktorzy tak na imie maja lub by dali:
oto moja lista imion ktorych bym nie dala swojemu dziecku:

dziewczynka
ZOSIA
MARYSIA
HELENKA
HANIA
MALGOSIA
BASIA
KRYSIA
JULIA
PATRYCJA i jeszce pare

chlopiec
JAS
STAS
FRANEK
MAX
KSAWIER
ADAM
KRZYS
MACIEK
DENIS
Ogolnie nie podobaja mi sie iniona stare lub jak kto mowi tradycyjne modne bardzo teraz w i te takie popularne jak Adas Pawel Piotr itp
 
Ostatnia edycja:
Zetknęłam się z (polskimi) braćmi, którzy mieli na imię Denis i Dastin. Nie dałabym dziecku imienia, które jeszcze nie brzmi polsko ani jakichś dziwacznych, typu Izylda czy Jurand (ok, nie dziwaczne, ale znów trochę zabawne, chociażby w związku z "Krzyżakami").
 
A w moim kręgu pojawiły się ostatnio imiona dla chłopców których ja nigdy nie wzięłabym pod uwagę
ARON i TYMON... Jakoś mi one nie leżą
 
A ja uważam,że to głupie pytanie.
Moje dzieci mają na imię Fabian i Oliwia i na liście imion,których bym dzieciom nie dała są wszystkie poza tymi dwoma.Nie dla tego,ze są brzydkie,śmieszne itp,itd.Tylko dla tego,że mi podobają się te dwa,które nadałam i tyle.Więc moja "czarna lista" jest długa jak stąd na księżyc.
 
Moja córka ma na imię Matylda, a z imion które mi się nie podobają to hm, Irena- w zasadzie teraz je się już rzadko spotyka.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry