reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię litera na M

reklama
Ja mam Mikołaja i Marcela:) Jakby się kiedyś trzecie zdarzyło to chłopiec na pewno miałby imię na M- Miłosz, Mateusz, Maksymilian, Michał, A dziewczynka z tych na M to podobają mi się Maja i Milena:) Trochę mniej Marika i Magdalena, ale też bardzo ładne:) Faworyt w imionach żeńskich nie jest jednak na M, bo strasznie podoba mi się imię Nina:)
 
Witam,

Jestem w drugiej ciąży, za miesiąc urodzę mojej córeczki, pragnę dać jej imiona na M.

Podoba mi się: Maja, Magdalena, Marcelina. Nie mogę się zdecydować.

Mam starszego synka, ma na imie Maciej, chciałby by mała siostrzyczka została Maja.

Proszę opisać jakie imię mają wasze córeczki na M

Dziękuje i pozdrawiam
Ja urodziłam niedawno Magdalenę
Madzia, Magda, czasami mówimy Madzialena🙂
Zawsze mi się podobało i...trafiła się 3cia córka więc już nie było się nad czym zastanawiać
I jeszcze nie jest tak popularne na ten moment jak inne 😆😆😆a przynajmniej ja nie znam żadnej małej Madzi😍
Moja młodsza córka chciała Martusię
No i jest Magdalena Marta 😉
 
reklama
Witam,

Jestem w drugiej ciąży, za miesiąc urodzę mojej córeczki, pragnę dać jej imiona na M.

Podoba mi się: Maja, Magdalena, Marcelina. Nie mogę się zdecydować.

Mam starszego synka, ma na imie Maciej, chciałby by mała siostrzyczka została Maja.

Proszę opisać jakie imię mają wasze córeczki na M

Dziękuje i pozdrawiam
Jak dowiedzieliśmy się o ciąży jakoś samo wyszło że same imiona na M nam się podobały. U nas akurat urodził się synek Marcelek. Ale jakby była dziewczynka to Marcelina,Milena. Była też w głowie Maja, Madzia ale za dużo już w rodzinie tych imion.
 
Do góry