reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?????

Ja nie chcialam wiedzieć, ale potem sobie myślę: kurcze, trudno sobie wyobrazić jakie to kochanie moje będzie jak nie wiem jaka płeć... więc postanowiłam że dowiem się jak najszybciej :)
 
reklama
Mi ostatnio wpadło w ucho imię Majka albo Magda - no ale zobaczymy a chłopiec Patryk ależ zmienna jestem ;D ;D
 
Jak sie wczoraj naogladalismy takiej juz calkiem przypominajacej czlowieczka dzidzi, to postanowilismy wziac sie porzadnie za mysleniem nad imionami:-)
Przefprsowalam moja Emilke !!!!!!!!! Ewentualnie Maja, ale.... Maj chyba bedzie teraz duzo....
Pierwotnie Emilka niezbyt przypadla do gustu przyszlemu tatusiowi, ale..... sa przeciez babskie metody :-)
Wymienial kiedys rozne imiona.... w tym duzo dla chlopcow. Miedzy innymi Bartosz..... podoba mi sie, wiec....
wczoraj mu powiedzialam, ze laskowie przystane na Bartoszka, w zamian za Emilke :-)
Wiec teraz sa obie opcje zabezpieczone imionami, ktore mi sie podobaja :-)
 
Ja nie miałam problemu z Wybraniem imienia jak bedzie chłopczyk bedzie Pawełek a znowu gdy urodzi sie dziewczynka bedzie Agnieszka ja wybrałam imie dla chłopca, mąż dla dziewczynki:-)
 
reklama
My, na razie nie bardzo zastanawiamy się nad imieniem - choć nie powiem, że czasami coś nam tam odstrzeli ale chyba apogeum jeszcze nadejdzie.

też wolę imiona męski - są jakieś fajniejsze i ładniejsze niż żeńskie.

Nie wiem jak wy, ale myśmy pomyśleli sobie, że wybierzemy kilka (mój misiek myśli o ATANAZYM - ale po moim trupie ;)) a później jak zobaczymy już malucha to zdecydujemy się na 100%.

Julka to fajne imię ale to prawda co druga dziewczynka to Julia - więc może nie koniecznie.
 
Do góry