reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?

mi podoba sie kilka imion i pewnie bede miala problem z wybraniem :
dla dziewczynki - Kinga, Kornelia, Liliana, Julianna, Klaudia, Maja, Stella - a ostatnio do gustu przypadla mi Patrycja...
dla chlopca trudniej - bo dwa najpiekniejsze imiona ma juz w domu - 10 letniego Kube i 4 letniego Oskara,
ale podobaja mi sie jeszcze - Filip - moja Mama smieje sie , ze jak Filip to z konopii..., Mikolaj, Kornel...
ale nauczona doswiadczeniem - wszystko zmienia sie z chwila narodzin Maluszka - gdy tylko spojrzalam na chlopcow - od razu wiedzialam, ze pierwszy to milusinski Kubus przytulak, a drugi to maly figlarny, kochany rozbojnik Oskar...
pewnie tak bedzie i tym razem!
 
reklama
Nie wiem kogo nosze pod sercem ale o imionach juz rozmawialismy i jesli ta KRUSZYNKA jest chlopczykiem to bedzie Lukasz Stanislaw a jesli bedzie dziewczynka to(tu mamy maly dylemat)myslimy o Justnce Teresce Dorotce i Agatce(to bedzie na pewno 2 imie)Ania i Kruszynka
 
Witam. Zaglądam tu po raz pierwszy...
Wiecie co - przypomniałyście mi o istnieniu takich pięknych imion. Witek, Kornel, Gabrysia, Emilka. A Oskara to chyba podkradnę i sprzedam mężowi - może mu się spodoba.
My liczymy po cichu na małą Irenkę, malutką Isię, która będzie naszą ukochaną córeczką. Nie myśleliśmy na razie nad imieniem dla chłopca. Pomyślimy jak się okaże, że to chłopczyk (też będzie nasz ukochany :) ).
 
Roma i Mika2 - Natalia to bardzo ładne imię ;D

A moja córeczka, o ile to będzie córeczka (w co bardzo mocno wierzę) będzie Ola - Aleksandra, a na drugie Marianna.
 
Hej dziewczyny a co myślicie o Xeni i Maksymie u nas to właśnie te imiona mają największą szanse Chociaż jeśli to będzie chłopiec to rozważamy również Pawełka to po tatusiu :laugh:
 
Tak właśnie przez X wprwdzie w polskim kalendarzu jest przez Ks ale przez X też można wiem to z autopsji sama znam osobę o takim imieniu :)
 
Ja uwazam, że im bardziej proste imię to tym ładniejsze, żadnych wymyślnych. Wymyslne imie to kwestia mody , moda jak wiemy przemija a imie zostaje. W siasiednim bloku u mojej mamy biegaja po podwórku Keviny , Darie, Andżeliki i Tobiasze to nie brzmi dobrze. Imie musi pasowac do czlowieka i do nazwiska i jest na całe życie , a nie tylko na kilka lat jak dziecko jest małe. Osobiście podobają mi sie takie imiona Katarzyna , Małgorzata, Elzbieta, Anna, Piotr, Maciej,Andrzej , Tomasz, Wojciech. Pozdrawiam
 
reklama
Z tym różnie bywa. Niekoniecznie rzadkie imię to imię "wymyślne" - jest różnica między swojską Dobrochną, a nieco żenującą jak dla mnie Dżesiką. Proste imię to z kolei niekoniecznie to najbardziej popularne. Tobiasz z kolei jest jak dla mnie imieniem z zupełnie innej półki niż Kevin i Brajan...
 
Do góry