reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię?

reklama
hej!
Wiesz chyba trudno jeszcze myśleć o imieniu.. dopiero widziałam taką maleńką pesteczkę z bijącym serduszkiem, nie przypominało to dziecka ani trochę hihi.. chyba jak bede wiedziała albo czuła jaką ma płeć to ustalę jakie imie...może nawet ustalimy choć przyszły tatus to zdaje sie całkowicie w tej kwestii na mnie ..przynajmniej na razie tak mówił.. jeszcze nie słyszał moich pomysłów..hihi
 
my natomiast z mężem mamy juz pomysły na imiona :) rozmawialiśmy o dzidziusiu juz jakis czas.... i w ten sposób ustaliliśmy : Róża i Olaf, sugerowaliśmy sie jedynie naszym gustem, nie sprawdzając znaczenia tych imion.
daj znać Klementynko jak i Ty będziesz miała pomysł :D
 
Witajcie znowu.. tak się zastanawiałam nad tymi imionami i same dziewczęce mi przychodzą do głowy: olga, judyta i jowita a co z męskimi? Trudna sprawa... a zastanawiałaś się nad płcią? zanim zaszłam w ciążę to nie wiem dlaczego cały czas chciałam dziewczynkę.. nawet zaplanowaliśmy, że to będzie dziewczynka ( no wiecie dwa dni wcześniej ponoć daje 80% ale nie bardzo w to wierzę..hihi) ale jak zobaczyłam naszą pesteczkę na monitorze usg to już zupełnie przestało mi na tym zależeć.. najważniejsze stało się żeby było zdrowe nasze maleństwo..:) Teraz muszę się zastanowić nad męskimi hihi choć jeszcze trochę czasu nie? Pozdrawiam.
 
Róża jest bardzo ładna, ale dla nas za krótka, my musimy mieć dłuższe, więc myślimy o Emilce

A Olafa zarezerwowała sobie moja siostra, mój mąż marzył o Olgierdzie, ale mu przeszło, bo jak to zdrabniać? Ogierek??????? :laugh:
Więc teraz na tapecie jest Wiktor, ale ja i tak mam nadzieję ,ze to będzi Emi :)
 
Witam! Jestem nowa i wczepie sie w temat... hehee Mojemu Misiowi i mi podobaja sie takie imiona. Mi: Natalia, Magdalena, Weronika, Kuba, Natan a Miskowi: Gabrysia, Gabrys...
 
Ja bardzo chciałabym Kamilkę..badz Maje..i bardzo bardzo podoba mi sie imie Julka.., ale niestety mężowi nie:(..a meskie zgodnie Konrad, bądz Kornel..choc mnie równiez Damian i Daniel:)..
 
A my spodziewamy się małego Juliana. Sama nie wiem skąd się nam to wzięło ale w każdym razie tak już zostało. Że będzie chłopiec to tylko przeczucie... Zobaczymy co powie Pani Gi. Dwa razy jak do tej pory trafiła i mamy piękną Natalię i Mikołaja.
 
reklama
Do góry