reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imieninki

Dorin

mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07
Dołączył(a)
10 Styczeń 2005
Postów
3 868
Miasto
Manchester
Może spiszemy kiedy nasze brzdące obchodzą imieninki? Co wy na to? Mozna by tez nasze daty imienin spisać  ;D

 
reklama
Nie jest to zły pomysł. my wpiszemy j=się jako pierwsze
Isska- Wiktoria, Maria ur. 17.05.2005 imieninki 20 maj
 
Jakuba jest (nawet w dniu urodzenia!!!) 30 kwietnia, 1 maja, 6 maja, 1 czerwca, 5 lipca, 13 lipca, 25 lipca, 6 sierpnia, 21 października, 28 listopada. I teraz, co ja mam wybrać???
Pierwsze po urodzinach, czy może ważne tylko aby były po urodzinach?
 
POWINNO SIE PIERWSZE PO URODZINACH
Elwis powinno sie pierwsze po urodzinach ale nie wszyscy tego przestrzegają. U Ciebie to by wypadało że Kubus ma imieniny razem z urodzinami, ale chyba lepiej wybrać inną datę, bo to przykro mieć tylko jedno święto w roku ;).
Ja nie mam problemu Krystiana jest tylko raz w roku : 04.12 ;D.
 
ja nie mam po urodzinach tylko przed. a to dlatego, że jak szukałam, to Elwiry było tylko 1 raz w roku. Teraz jest dwa razy, też przed moimi urodzinami.

i dla Kuby mam wybrać 1 maja??? ojej, to też za blisko!!!!


 
My właśnie tez mamy problem z imieninkami, bo Nicole nie ma w kalendarzu, ale jest to żeńska odmiana Mikołaja i w tym przypadku dat jest dosyć dużo i też w dniu jej urodzin ;D, a następna data to 19 maj więc chyba przy tej dacie pozostaniemy.

Dorin - Nicole ur. 09.05.2005, imieninki 19.05
 
No to nasz Jakub też powinien mieć imieniny zaraz po urodzinach wiec Jakub ur.04.05.2005 imieniny- 6 maja dwa dni po urodzinach, bo następne w dzień dziecka to też świąteczna data :) wybieramy 6 maja.
 
Hej,ja myślę,że nasze dzieci jak będą dorosłe to same sobie wybiorą datę imienin.Albo wybiorą za nich znajomi którzy będą im uparcie skladać kiedy indziej(tak jak mnie).Ja mam kilka dni po urodzinach,24.03. i zawsze dostaję jeden prezent i jedne życzenia :mad: Także wg mnie lepiej mieć kilka miesięcy odstępu.
a Mikołaja jest właśnie kilka razy w roku,ale myślę że będzie obchodził te najbardziej znane czyli 6 grudnia :laugh: Zresztą w zeszłym roku,baardzo dużo osób,nawet takich z którymi rzadko rozmawiam dzwoniło złożyć M życzenia imieninowe w Mikolajki.Dziesięć razy więcej niż w moje imieniny :mad: ;) ::)
A swoją droga będziecie pamiętać jeszcze o imieninach oprócz mini-urodzinek na bb ??? Bo dużo się tego uzbiera. ::)Pa.
 
reklama
Gabi ale po roku to chyba damy sobie spokój z mini urodzinkami ???
A moze będziemy obchodzić mini urodzinki do 18 ???To byłaby 216 miesięcznica ;D.
A ja w tym miesiącu 340 mini urodzinki będę miała ;).
 
Do góry