reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

reklama
jak by sie urodził chłopczyk na co po cichutku licze to igorek a jak bedzie dziewczynka to jeszcze nie mam zielonego pojecia jak damy na imie bo sie umowilismy z mezem jak byłam w pierszej ciazy ze on wybiera dla dziewczynki a ja dla chłopca
 
Hejo!

u nas jesli dziewczynka to Susana Isabel - tak mialo nazywac sie nasze pierwsze dziecko, ktore jednak okazalo sie chlopcem, pomimo bardzo silnego przeczucia, ze mam w brzuchu dziewczynke :confused: (poza tym ludzie tez mi tak mowili, ze ksztalt brzucha itp...) Moze tym razem sie uda ;-). Jesli chlopczyk to Noah, bardzo podoba mi sie to imie i nie jest bardzo popularne, a najlepiej, zeby byly blizniaki :-D
 
My mamy 3 typy dla chlopca a dla dziewczynki jeszcze nie i chyba czuje ze syneczek bedzie choc niewaze jaka plec bykle zdrowe:) Miłosz, Przemek, Rafał:D
 
Podobają mi sie rodzice którzy dają swoim dzieciom ,,normalne" imiona, takie proste, co by pół klasy nie miało tego samego. Ja też mam agatke, a mój maly mężczyzna to dariusz, poprostu darek, co by tata się nie wstydził wołać go o klucze w warsztacie i on sam mi kiedyś nie wypomniał swojego imienia.
 
A u mnie chłopiec będzie Tomuś, a dziewczynka albo Madzia, albo Lena. Podoba mi się jeszcze Franciszek i Antoni, ale tu mój ukochany chyba powie stanowczo nie:-) A dla dziewczynki Maja.
 
Podobają mi sie rodzice którzy dają swoim dzieciom ,,normalne" imiona, takie proste, co by pół klasy nie miało tego samego. Ja też mam agatke, a mój maly mężczyzna to dariusz, poprostu darek, co by tata się nie wstydził wołać go o klucze w warsztacie i on sam mi kiedyś nie wypomniał swojego imienia.


Popieram!:) Mi też podobają się "normalne " imiona :) Ale ile mam tyle zdań co do imion ;)

Jeżeli będę miała syna to dam mu na imię Mateusz :) jeżeli córkę to nie wiem jeszcze ...:)
 
reklama
szuszu, widzę, że mamy coraz więcej ze sobą wspólnego :-D mój synus tez będzie Tomuś. Mój mąż trochę protestuje, ale nie dlatego, że mu się nie podoba, tylko dlatego, że brat jego mamy ma tak na imię. Ale nazwiska inne, więc myślę, że go przekonam. A dla dziewczynki Agatka juz dawno ustalona.

Ja też lubię proste, krotkie imiona, zwłaszcza, że nazwisko mamy długie. Pracuję w szkole, więc widzę, jakie imiona sa "na topie" - w mojej klasie mam 17 dzieci, a wśród nich 2 Maje, 2 Julie i 2 Sandry. Ale oczywiście imię to kwestia gustu. To jest ładne, co się komu podoba ;-)
 
Do góry