reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

ja chcialabym, zeby Mały nazywał się Tomasz,
ale mojemu się nie podoba i bardzo nerwowo reaguje na to imię, podoba mi się jeszcze Wojtek, ale nie pasuje nam do nazwiska bo mamy dwa ch kolo siebie :p i Maciej też mi się podoba,
a mój ostatnio wymyślił Feliks - nie zgadzam się, Emil ( bo mało popularne - nieprawda, moja koleżanka ma Emila) i Hubert ( podoba mi się jeszcze najbardziej z jego propozycji, ale też tak sobie)
ogólnie to myslałam, że wybieranie imienia dla dziecka jest takim super momentem, a u nas to jest powód do kłótni :/

Tomuś będzie u mnie:-)
Wojtek też bardzo mi się podoba.
Feliks to mój dziadek i nie bardzo..Emil..też średnio..
Walcz o Tomka podczas skurczów:-D
 
reklama
wiem, że u Ciebie Tomuś będzie! fajnie, że razem wybraliście imię i bez kłótni!
ja uważam, że to imię jest naprawdę fajne :)
mam jeszcze taką nadzieję, że się uda i Mały będzie Tomuś...
 
wiem, że u Ciebie Tomuś będzie! fajnie, że razem wybraliście imię i bez kłótni!
ja uważam, że to imię jest naprawdę fajne :)
mam jeszcze taką nadzieję, że się uda i Mały będzie Tomuś...

Co do imion wyjątkowo zgodni jesteśmy, gorzej z resztą:-D
Z Wiki też nie było wątpliwości.
 
nam się udało dogadać co do tego, że imię będzie miał jedno :p
a tak to już mnie zaczyna wkurzać! powiedziałam mu, że nie będę się już nic odzywać, jakie imię da takie będzie, a jak Mały później będzie miał pretensje to do niego! nie do mnie, no ale jak sobie pomyślę, że mógłby mu dać na imię Feliks to bez walki się nie poddam!!:)
 
Ja całe życie marzyłam, że jak będę miała córeczkę dam jej na imię Noemi. I stało się od 8 sierpnia jestem szczęśliwą mamusią Noemi, zdrobniale wołamy na nią najczęściej Noesia i Noeśka.
 
reklama
Do góry