reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy

Poznać płeć przy porodzie i wybrać odpowiednie imię to już wyższa szkoła jazdy:-p :szok:
twój M to tak jak mój cokolwiek nie wymyśliłam to dla psa a to mu się kojarzy z chorym psychicznie itp. itd. :eek: hehe
 
reklama
no cóz sami chcieliśmy..ale przy następnym (o ile) już daruje sobie "niespodzianki" i jak tylko małe na usg cos pokarze to proszę bardzo - chcę wiedzieć!
Moj M to najchetniej nazwałby po sobie, drugie po dziadku swoim ojcu oo i byłoby cyt. "normalnie i bez udziwnień"...:cool2::cool2:
 
anoula mi się tam wszystkie twoje propozycje podobają..........

jak już wiemy że syn- tatuś myśli nad imieniem....... wstepnie miał być Jakub.........ale tatuś mysli i szuka czegos innego..........ale bidak znaleźc nie może;)
 
U nas od początku było ustalone, ze jak będzie chłopiec (a czułam,że tak będzie), to nazwiemy go Oliwier Kacper. Stanęło na samym Oliwierze, co absolutnie mi nie przeszkadza :)

A awaryjnie gdyby Młody okazał się Młodą miała być Jagoda :)
 
u nas od 5 miesiąca miałbyć chłopak imiona które rozważaliśmy to NIkodem, Alan , Natan ale wybraliśmy Nikodema
a tu bec w 35 tyg okazało się że bd córcia Moj upiera sie nad Anastazja a mi po glowie chodzi Blanka ;p
Ale imię dla chlopca ja wybieralam to on teraz ma prawo dla dziewczynki ;p
 
a my mieliśmy córe do 30 tygodia, Julcie.. a będzie chłopak... i pomysłu brak a imię... mąż chce Juliana... a mi się nie podoba!!!1 narazie obstaje za Adrianem lub Miłoszem...
 
reklama
Do góry