reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy

Magda, Andzia - u nas podobnie z tymi terminami - mamy na 17.11, a mój T. ma urodziny 13.11, więc jest duża szansa, że tatuś dostanie prezencik urodzinowy hehe:D
 
reklama
Meago przepięknie! Serio! Strasznie chciałam tak nazwać synka ale M się nie bardzo podobało bo mój tata miał tak na imię a ja właśnie zakochałam się w tym imieniu jak zobaczyłam w tramwaju kiedyś takiego bąbla i mamusia do niego mówiła "wojtuś" i aż się rozpływałam :)) Cudnie!
 
też mam termin na 17 listopada ale ja będę mięć cesarkę więć pewnie gdzieś tak koło 5-8 listopada... :D a co do imion to jeśli będzie dziewczynka to będziemy wybierać wśród imion: Julka, Izabelka, a co do chłopca to narazie brak pomysłów... :D
 
ja od początku czułam, że chłopiec i chciałam Leonka albo Ignasia.... mąż nie daje mi szans na te imiona... sam chciałby Aleksandra albo Alana... na które ja się nie zgadzam... a cała reszta kojarzy mi się z dziećmi, z którymi pracuję a że są to dzieci z dużymi trudnościami rozwojowymi to jakoś nie umiem się do danego imienia przekonać.... chyba będzie imię po tatusiu :)
 
Dehaira to jak po tatusiu to chyba Michał (czy może źle zapamiętałam). Michałki to fajne chłopaki:-) U nas stanęło na Leonie gdyby był chłopak, ale już na 100% wiemy,że dziewczynka.

Jeju Meago jak ja się kiedyś w jednym Wojtku kochałam, do tej pory sentyment do imienia mi pozostał. A nawiasem mówiąc znałam w życiu kilku Wojciechów i muszę stwierdzić, że każdy z nich był (jest) fajny.
 
reklama
Wczoraj zwracalam się do Juniorka - Leoś i nie było protestów.... Zawężony wybór do Leosia ( to moja sugestia ) i Aleksa - to michała wybór... będę się upierać przy swoim :)
 
Do góry