reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy

reklama
U nas płeć wciąż pozostaje niespodzianką ale na dziś sprawa wygląda następująco:):

dziewczynka: Nadia, Nina, Apolonia
chłopiec: tu gorzej....Jan, Stas ( uwielbiam te imiona ale dziś co drugi maluch to Stas ), Ignaś, Bruno i nie wiedzieć czemu coraz bardziej...Tadek
 
u nas będzie synek narazie stanęło na Oskarze, bardzo mi się podoba i chyba tak zostanie. Wcześniej był Miłosz <3 ale moja bratowa już zabrała :D Podobał nam się również Mieszko ale rodzina powiedziała, że nie będą się do nas odzywać a małego będą i tak po swojemu wołać (?):crazy: no więc, żeby nie robić sobie wrogów w najbliższych zostanie Oskarek :)
 
halo halo podbijam wątek bo coś nam umiera...dziewczyny prosze szczerze...wpadło mi do głowy dziwne imie..Gaja..hmm..na drugim miejscu pozostaje Nina i Malwina i Lilia(chociaż ja najchetniej nazwałabym Zoja ale M by osiwiał)
 
anoula82 mnie osobiście podobają się oba i Gaja i Zoja :-) Ja chciałam dać na imię naszej małej Blanka ale mój mężuś jak tylko usłyszał od razu powiedział nigdy w życiu:-p
A teraz nie możemy się zdecydować między Daria i Iga i postanowiliśmy, że jak się urodzi zobaczymy które do niej bardziej pasuje :-)
 
reklama
laperedhil, akilegna dobrze ze nie tylko ja uważam Zoje za ładne imię haha ..moj M na przykład twierdzi ze to imie dla psa a nie dla dziecka wiec szans nie ma:cool:...Blanka cudnie!;p ale podobnie jak u Ciebie moj M w życiu tego nie przełknie:no:

gorzej chłopięcymi ( my płeć poznamy przy porodzie żeby było trudniej:) .... co ja tam miałam..aa Staś, Jan,Ignacy, Aleksander (Oluś:), Oliwier, Borys...i weź tu człowieku bądz mądry:szok:
 
Do góry