reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bliźniaków

My nie mamy bliźniaków ale mam nadzieję że w następnej turze się uda :tak: W liceum byłam z "bliźniakiem" Konrad i brat Kamil a mieli braci bliźniaków - Piotrka i Pawła. Współczułam ich mamie - jak starszych miała dwujajowych tam młodsi - nie do odróżnienia i sama często się myliła. Mi kiedyś Piotrek zalazł za skórę i przez przypadek się Pawłowi oberwało od starszaków :laugh2: No za chiny się złośliwców rozróżnić nie dało.

A ja bym chciała:
Kornelia i Konrad, Kornelia i Klaudia, Kaspian i Kosmo - mam uchybienie do literki K, i choć M chciałby mieć Mikołaja to się dowiedział że Mikołaj jest 6 grudnia i w życiu tak dziecku na imię nie dam :-p
 
reklama
a moje coreczki maja Nikolka i Wiktorka<NIKI-WIKI>;)

[link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydu0s3d19l.png[/img][/link]
POZDRAWIAM MAMUSIE;)
 
Ostatnia edycja:
U nas jest Alex i Max. Najpierw miał być Aleksander. Już kilka ładnych lat temu, jeszcze się nie znając wymyśliliśmy, każde z osobna, że jeśli kiedykolwiek zdarzy się syn to będzie Aleksander. Jak się dowiedzieliśmy, że bliźniaki to ja stwierdziłam, że obaj będą tworzyli Aleksandra Wielkiego;-) więc wyszedł Aleksander i Maksymilian. Jednakże ponieważ mojego mężczyzny idolem jest Max Cavalera, to się mnie spytał czy może być Max przez x. No i ponieważ jeden miał mieć x w imieniu, to drugi też powinien i wyszedł Alex i Max. Krótko i przez x ;-)
 
reklama
Max Cavalera :D Ja tez juz mam imiona wybrane, plec znana, wiec bedzie Raija Milena i Frida Wiktoria :)
Skąd takie egzotyczne pierwsze imiona? Macie może jakieś "zagraniczne" korzenie?

U nas był wielki problem szczególnie z drugim imieniem. Mąż już na początku ciąży zdecydowała że jak będzie córka to on chce Lenę. Jak okazało się że będą bliźniaczki to przez długi czas na tapecie była Alicja, ale przed porodem zdecydowaliśmy się na Maję.

Tak więc w domu mamy Lenę i Maję :)
 
Do góry