reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla dzieci

reklama
U mnie jak będzie kiedyś córeczka to napewno Zuzanna-mąż już dawno wybrał i nie mam nic do gadania;-)A jak drugi chłopczyk to może Karolek albo Kacperek? Kto wie?
 
Tosmy sie rozmarzyly:) U nas chlopiec mial byc Antoni ale juz chyba mi troche przeszlo. Na razie nie mam typow - moje dziecko mialo byc Elisa albo Natascha a wyskoczyla Julka...wiec pewnie tak bedzie i nastepnym razem ze w ostatnim momencie zdecydujemy:)
 
Mikołajek jak będzie kiedyś miał rodzeństwo to brat będzie miał na imię Marcel albo Wiktor, co do dziewczynki (siostrzyczki) to mnie się podaba Lena. Mój Grześ ma odmienne zdanie w tej kewesti, jak będzie córka to ma być Natalka.
Oj będę spory....no ale jeszcze mam trochę czasu żeby go urobić :-D;-), bo starania o Mikołajkowe rodzeństwo zaczynamy od czerwca przyszłego roku.
 
o widzę, że już zaplanowane Kasiullka!
u nas może jak się fasolka pospieszy tak jak Danonek to może w końcu będzie oczekiwany raczek. Co do imienia to jeszcze daleeeekooooo!!!!!!
 
Cześć Wam mamusie!!! Ja mam juz jedna córeczke o imieniu JULIA:tak:. Dla Naszej pierwszej córeczki mielismy pare imion np; Julita, Anastazja,Amelia. Dla chłopca to podobaja mi sie imiona Kuba,Kacper,Nikodem,Bartosz, Błażej. Spodziewam sie drugiego maluszka i mam taki problem z imieniem jak kazda mama:confused2:.
 

Załączniki

  • chrzest julii 111.jpg
    chrzest julii 111.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Witam, mamy juz coreczke Kinge a jesli by byl chlopczyk to zostalby Filipkiem. Podobala mi sie jeszcze Laura i Lenka. :-)
 
Do góry