reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla dzieci

reklama
Marthusia powodzenia w mieszkaniu razem , mam nadzieje , ze wam sie ulozy , bo u mnie na poczatku ciezko bylo , denerwowaly mnie takie male glupie sprawy , wtedy dla mnie prawie nie do przeskoczenia :laugh:, ale sztuka kompromisu robi swoje ::)
 
dziekuje!mam nadzieje, ze nie pozabijamy sie przy pierwszej klotni...narazie czekam az Wojtek wroci do Poznania, nie chce mu mowic o tym przez teefon, w koncu jak wroci bedzie mial niespodzianke, tylko czy sie z niej ucieszy, hmm...
 
no u mnie też były wzloty i upadki :) do dzisiaj są , ale jakoś nie wyobrażam sobie mieszkać bez mojego Maćka :)
 
czasem planuję się imię, a jak się zobaczy dziecko, to zupełnie do niego nie pasuje i mamy zmieniają je na nowe.
 
reklama
A my już mamy wybrane imię - przynajmniej dla chłopca.
Ponieważ w naszej rodzince wszyscy mają imiona zaczynające się na A, czekamy na ANTOSIA.
Z dziewczynką będzie większy problem, bo mój mąż upiera się przy Andżelice. Przy pierwszej córce udało mi się przeforsować Amelkę, ale przy drugiej to już chyba mu ustąpię, chociaż nie jestem przekonana do tego imienia.
 
Do góry