reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla dzieci

cześć :)
widzę, że jeżeli urodzikmy chłopców to będzie dużo Antków :)
Jeżeli moja kruszyka będzie chłopcem to otzryma imię Antoni Hubert lub Hubert Antoni co do kolejności to jeszcze nie zdecydowaliśmi, dziewczynka będzie mieć na imię Julianna Maria :)
 
reklama
My drugie imiona nadajemy po dziadkach.
Jest więc Amelia Maria (po mojej mamie), i będzie Antoni Piotr (po ojcu męża).
Reszta dziadków musi troszkę poczekać na swoją kolejkę ;-)
 
my chyba pozostaniemy na jednym imieniu , w rodzinie mojego meza nie ma tradycji nadawania dwoch imion ....mamy czas .....jeszcze zobaczymy
 
a ja rowniez chcialabym dac dwa imiona, ale juzzupelnie nie wiem jakie,a z Wojtkiem nie mozemy dojsc do porozumienia w tej sprawie.
 
Julianna bardzo ładnie, ale tyle teraz naokoło Julek...... sama nie wiem. Nie chciałabym, żeby było jak u mnie w klasie 5 Ew
 
no właśnie.....
ostatnio wpadło mi w ucho imię Sabina-dawne i zapomniane. Zupełnie nie mam w otoczeniu małych Sabinek.
 
nie wiem dlaczego ale Sabina wogole mi sie nie podoba , nic a nic ale to kwestia gustu mnie moze sie nie podobac innym jak najbardziej
kolezanka ma malego Antosia , super chlopaczek , a inna z kolei malego Ignasia tez ladnie ;)
 
hmm..Sabina, mi jakos tez sie nie podoba, ale to tylko i wylacznie wybor i kwestia gustu rodzicow.:)
 
reklama
ale Sabina napewno niespotykane, co do gustu to rzeczywiście, nie am co dyskutować. Chociaż z drugiej strony cena oryginalności jest czasem wysoka, jak np. imiona dzieci Państwa Wiśniewskich M.M. -tak nam wszystkim dobrze znane
 
Do góry