reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieci

U mnie będzie Eryk (zdrobniale Eryś, innych modyfikacji nie przełknę :)). Krotkie do długiego nazwiska, dorosły facet się go nie powstydzi, międzynarodowe). Inne moje typy to: Wiktor, Adam, Aleksander ale stanęło na Eryku.

Dziewczynka miała mieć na imię Iga, Inga, Oktawia.
 
reklama
Właśnie Zuzia i Ania chyba najbardziej na razie nam podchodzą, mąż to już mówi do małej Zuzia. A ja sprawdziłam, że to najpopularniejsze imię i jestem w szoku!! żadnej Zuzki ani małej ani dużej nie znam. Ale też nie mamy dzieci więc kontaktu większego z małymi dziećmi (przedszkole itd) również, tyle co u znajomych a tam królują Zosie:)
 
Anna, Zuzanna, Michalina, Magdalena.. które Wam się najbardziej podoba?
Z tego zestawu najbardziej podchodzi mi Michalina, ale może dla tego, że Ań, Zuź i Madzi pełno mam w otoczeniu. U nas będzie Klaudia. Imię dostanie po mojej zmarłej koleżance. Więcej żadnej Klaudii nie poznałam.

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
KIKI dziękuje :) Bardzo lubiłam zawsze swoje imie bo jest bezproblemowe. Nie nawidze tylko jak ktoś na mnie mówi Anka grrrr. W sumie to tylko mój tata tak na mnie mówi ale jakoś on może a tak to nikt nie śmie powiedziec Anka :) Zawsze sie zresztą Ania przedstawiałam. Pani Anna czy Pani Ania tez brzmi dobrze i za granica nie mieli problemu bo byłam Ana :) Wieć ja się dziwie co tak mało Ań jakoś teraz małych jest :) hi hi (skromność)
 
reklama
A u nas taka niespodzianka że Michał Michałem nie będzie [emoji4]udało mi się na drodze negocjacji z decydentem czyli moim pierworodnym zmienić imię dla młodego i o ile nic się nie zmieni będzie Mikołaj. Chociaż sama na to wpadłam kilka dni temu brzuch jest jeszcze Michałem

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry