reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieci

reklama
Ja będę mieć problem z imieniem,dla chłopca podobają mi się te najpopularniejsze czyli Franek albo Kuba a dla dziewczynki jakoś nic mnie nie przekonuje,jak już to może Kalina albo Kinga,dobrze że jest jeszcze czas bo jakbym miała teraz zdecydować to chyba ktos by musiał za mnie wybrać.
 
Mi się podobają typowo polskie stare imiona jak Ryszard, Kazik, Julian, Juliusz (Jan, Maciej, Filip - ale juz zajęte). Dla dziewczynki mam problem w miarę podoba mi sie Klara, Łucja, Kalina ale nie jestem przekonana (Ania Zofia, zuzia - ale zajęte ).
 
Przy pierwszym dziecku nastawialiśmy się na Hanię, ale po usg na którym wyszły jajeczka mieliśmy duży dylemat. W końcu wybraliśmy Adasia, który wtedy wydawał się mało popularny, a teraz okazuje się że co rusz to Adaś :) Nie mniej jednak jestem zadowolona z naszej decyzji.

Teraz jakoś nie liczymy na dziewczynkę (same chłopaki w rodzinie, nawet została wyznaczona nagroda za pierwszą dziewczynkę :D) i znów będzie problem z imieniem. U nas odwrotnie niż u Was, tyle żeńskich imion nam się podoba - Hania, Tosia, Tola, Zosia, Marysia, Zuzia, Helenka, Lila, Jagoda, Stasia, Łucja, Alicja... Za to z męskich nic nie mogę znaleźć. Na razie nasze typy to Szymon lub Staś. Jan w sumie też ładne. I Tymek, ale Tymków też teraz mnóstwo. Tak samo jak Antosiów, Franków i Leonów.
 
reklama
ooo widzę nie tylko mi się podoba imię Kalina :) i jeszcze Karolinka,ale mojego ex tak ma na imię i nie wiem, czy za bardzo mi się nie kojarzy to. A chłopiec Kacper-chodź tylu ich jest, albo Oskar
 
Do góry