reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieciaczków

Mi kiedyś podobało się imię Kuba, ale teraz nie wiem jakie wybrałabym dla chłopca. Może Błażej...?
Dla dziewczynki za to mam nawet kilka Karolina, Jagoda, Justyna, więc może być dylemat :D
 
reklama
Mi kiedyś podobało się imię Kuba, ale teraz nie wiem jakie wybrałabym dla chłopca. Może Błażej...?
Dla dziewczynki za to mam nawet kilka Karolina, Jagoda, Justyna, więc może być dylemat :D
Kuba czy Jakub? Mi sie podoba Kuba, ale srednio widze doroslego mezczyzne z takim imieniem, a Jakub to juz tak srednio mi sie podoba [emoji14]

My mamy dla corki dwa typy : Pola (typ meza) i Gaja (moj typ)... Zadne z nas nie chce ustapic [emoji23] Dla syna myslalam o Leon, a malzonek moj szanowny mowi, ze wie co robil i mam nie wymyslac chlopiecych imion [emoji23]
 
U nas Karol albo Kacper :) mi jeszcze Hubert się podoba ale mąż nie chce. Dziewczynka będzie Kaja. Na potencjalna druga dziewczynkę pomysłu brak... :)
 
U nas juz poprzednio mielismy wybrane Eryk a teraz jeszcze mi sie podoba Bartek
A dla dziewczynki może Diana (?) ciężko bedzie :p
 
U nas dla dziewczynki będzie Liliana bo tak sobie wymyśliłam [emoji16] natomiast partnerowi powiedziałam , że może wybrać dla chłopca o ile imię spełni kilka moich kryteriów i uzgodnilismy Julian albo Nataniel [emoji16]
 
Mnie podoba się wiele imion ale dużo zajętych jest już w rodzinie a nie chce kopiować. Dla dziewczynki podobają mi sie: Milena, Martynka, Oliwka, Lilianna, Nikola, Zuzia, Roksana. U mnie chyba zostanie Nikola. Z chłopcem chyba jest trudniejszy wybór: Ja mam syna Tymka i strasznie ciężko było mi wybrać imie dla chłopca a nie chciałam dawać akurat takiego na jakie teraz moda.
 
reklama
Do góry