reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieciaczków

reklama
U nas raczej Małgosia zostanie. Jakoś odkąd tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to uważałam, że bedzie Małgosia i ciężko mi sobie wyobrazić inne imie...
 
U nas raczej Małgosia zostanie. Jakoś odkąd tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to uważałam, że bedzie Małgosia i ciężko mi sobie wyobrazić inne imie...

Zazdroszczę... U mnie brzuch rośnie, a imię w sumie dalej nie wiem..Miał być Tomasz, juz tak mówiłam do brzuszka, ale mąż zmienił zdanie, to się zaczęłąm odzwyczajać, ale on do mnie, że może jednak ten Tomek?? :o I to kobieta zmienną jest :rolleyes:
 
U mnie póki co na 80% dziewczynka [emoji23][emoji23]choć ja na tyle czuje, że na pewno dziewczynka bo garderoba typowo dziewczęca [emoji23] co do imienia, ma być Pola [emoji7] przed ciążą był całkowicie inny zamysł, jednakże teraz mąż nie wyobraża sobie, że Polcia mogłaby mieć inaczej na imię [emoji1][emoji1][emoji1]
 
U mnie póki co na 80% dziewczynka [emoji23][emoji23]choć ja na tyle czuje, że na pewno dziewczynka bo garderoba typowo dziewczęca [emoji23] co do imienia, ma być Pola [emoji7] przed ciążą był całkowicie inny zamysł, jednakże teraz mąż nie wyobraża sobie, że Polcia mogłaby mieć inaczej na imię [emoji1][emoji1][emoji1]
Ja sobie wymarzyłam Liliane i tak będzie [emoji16] narzeczony troszkę kręcił nosem na początku ale już mówi po imieniu [emoji7]
 
My nie mamy wybranego imienia . Każdy chce inne syn , ja i mąż .
Nasze typy to Franek albo Wojtek albo Borys ostatecznie pewnie imię zostanie wybrane jak młody będzie już na świecie ;)
 
My nie mamy wybranego imienia . Każdy chce inne syn , ja i mąż .
Nasze typy to Franek albo Wojtek albo Borys ostatecznie pewnie imię zostanie wybrane jak młody będzie już na świecie ;)

Jak tak miałam z pierwszym synkiem :) Dostal imię godzinę po porodzie :)Ciekawa jestem czy się sytuacja powtórzy....;)
 
reklama
My nie mamy wybranego imienia . Każdy chce inne syn , ja i mąż .
Nasze typy to Franek albo Wojtek albo Borys ostatecznie pewnie imię zostanie wybrane jak młody będzie już na świecie ;)

U nas z pierwszym bylo podobnie, choc typowalismy w Bartosza. Natomiast kiedy maz zobaczyl mlodego po porodzie, powiedzial zdecydowanie nie pasuje i tak Bartosz stal sie Piotrem. Z perspektywy czasu to byla dobra decyzja, bo po orzeprowadzce nie bylo problemu z angielskim odpowiednikiem.

Tym razem tez nie jest latwo, mnie od zawsze marzyl sie Filip, ale dla meza to najgorsze z najgorszych. Ostatnio przylepilo sie do mnie Teodor, czyli Teo i w UK w zasadzie podobnie to imie brzmi. Zobaczymy jak bedzie, czas na decyzje jeszcze jest ;)
 
Do góry