reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla grudniowych maluszków.

My mamy na razie imię tylko dla dziewczynki, które wybraliśmy wspólnie, chociaż nie jesteśmy pewni czy byłaby to wersja ostateczna- Lenka. Prawdopodobnie jednak się nie przyda bo jak juz pisałam w wątku głownym, w usg na razie gin widzi chłopaczka:-)
 
reklama
chłopczyk- Mateusz sie ostał z poprzedniej ciąży, a na drugie Józef :-p( obiecane w modlitwie św. Józefowi że jak mi skombinuje dobrego męża to potem dziecku przynajmniej na drugie imię dam Józio ) :-) Słowa dotrzymam bo mąż anioł :-D
dziewczynka- Ola już jest, dumałam nad Zuzią, a mąż ostatnio wymyślił Kasia i chyba, może :tak:
 
Dziewczynka: Inga
Chłopiec: Tymoteusz, albo Gabriel

Co do chłopca to jeszcze mam 1000 pomysłów na minutę, ale wydaje mi się ,że będzie dziewczynka a dla niej imię jest na 100 %
 
Dziewczynka: Kaja, Alicja (Alice), ostatnio Ola mi chodzi po głowie
Chłopiec: totalnie nie mamy imienia, poczekam jeszcze 2 miesiące do usg, jeśli się okaże chłopak to będziemy intensywnie myśleć
 
reklama
Witam!!!
Ja mam już córkę Alicję, lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że prawdopodobnie będzie znowu dziewczynka więc podoba nam się: Hania, Agatka, jednak mamy nadzieję, że coś tam jeszcze urośnie więc mojemu podoba się : Radosław, a mnie i Alicji : Aleksander, Adaś, Mikołaj. Pozdrawiam
 
Do góry