reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

Ja mam na imię Agnieszka a nic wybrałam MILENKA bo właśnie chętnie bym miała córeczkę o takim imieniu,Lilianka też mi ostatnio wpadła w ucho a dla chłopca totalna pustka.
Syn ma na imię Dominik.
 
reklama
Gdyby to był koncert życzeń, to wolelibyśmy chłopca i póki co mamy pomysły na imiona dla synka; Antonii, Aleksander i Bejnamin.
Z dziewczynką jest problem, bo nic nie jest strzałem w dziesiątkę, póki co myślimy o Anieli, Lilianie, Halinie.
Mocno wierzę, że na USG w 13tc trafimy na specjalistę co wypatrzy co nie co między nóżkami ;)
 
Viltutti to widze ze jestes w mniejszosci. Chyba wiekszosc dziewczyn obstawia cory :-) i jakos tez rzadziej sie spotykam z podejsciem zeby dziewczyny chcialy synow. Mezczyzni to inna sprawa, ale tez roznie bywa. Chociaz mam kolezanke, ktora byla zachwycona naszym Tymkiem i mowi ze ona woli malych chlopcow niz dziewczynki i ze sama tez wolalaby miec syna.
 
Ostatnia edycja:
Ja co prawda z imionami jeszcze nie szaleję, ale....powiem Wam, że w 1 ciąży po prostu wiedziałam, że to będzie syn:tak: moim zdaniem to się czuje!!!! Teraz jest mi to obojetne czy będzie chłopak czy dziewczynka byle zdrowe!!!!!

P.S. podobają mi się od jakiegoś czasu Karol i Artur albo Iga Inga Luiza . natomiast ja jeszcze nie wybieram i nie zastanawiam się. Czekam, po prostu czekam i modlę się o cud....
 
Ja na razie nie myślę nad imieniem. Chyba chciałabym wiedzieć najpierw czy to synek czy córka. Dla dziewczynki to może jeszcze jakieś tam po głowie mi chodzą, ale przyznam że po cichu liczę na chłopca ;-)
 
Ja generalnie nie lubię dzieci, a jak patrzę na zachowanie nastoletnich dziewczynek, to już całkowicie trzymam kciuki za chłopca. Bo to durne z natury, straszliwie ;)
 
Moja córcia twierdzi, że u nas będzie chłopiec i dziewczynka. A ona ma przeczucie.... Z imionami nadal mam problem, niestety muszę przygotować zestaw po dwa imiona chłopięce i dwa dziewczęce :-)
 
reklama
Viltutti bez przesady.
Moja córcia lada dzień będzie nastolatką, bo jak urodzi się maluszek to będzie miała rocznikowo 11 lat.
I wcale nie uważam, że dziewczynki w tym czy innym wieku są durne :baffled: Po prostu każdy wiek, a zwłaszcza moment dorastania ma swoje prawa czy to u dziewczyn czy u chłopców.

Ja za pierwszym razem pragnęłam dziewczynki i to marzenie się spełniło. Teraz dla odmiany chciałabym chłopca, ale jak będzie dziewczynka to na pewno nie będę płakać z tego powodu :-p
 
Do góry