reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

DJMka a my właśnie oboje nie potrafimy zdecydować :p przyzwyczaiłam się bardzo do Lilki ale Mia niesamowicie mi się podoba.
 
reklama
U nas w końcu zapadła decyzja, bo skoro Mały próbuje pchać się na świat to raczej nie wypada tak bezimiennie. Dostanie dostojnie i dumnie brzmiące imię Cezara i Verna - Juliusz :tak: Mąż mnie przekonał tym, że będę do niego mogła mówić Hulio :-)
 
A mi się ostatni Aleksander zaczęło podobać tylko zanim się zdradzę to muszę poważnie przemyśleć bo mąż mi nie odpuści bo to jego faworyt jest, którego wcześniej zavetowałam...

a Hulio mi się niesamowicie podoba dla Juliusza :)
 
A mi się ostatni Aleksander zaczęło podobać tylko zanim się zdradzę to muszę poważnie przemyśleć bo mąż mi nie odpuści bo to jego faworyt jest, którego wcześniej zavetowałam...

a Hulio mi się niesamowicie podoba dla Juliusza :)

Aleksander <3 byłoby dwóch :)
 
to tak jak u nas z Alicją dla dziewczynki... jeszcze przed ślubem było wiadomo, że jak dziewczynka to Ala tylko, że tu drugi chłopiec się na świat pcha :happy: oczywiście nie wytrzymałam i starszaka podpuściłam, żeby tacie zaproponował a ten solidarnie z ustaleniami mówi małemu nie...
To w drugim podejściu poprosiłam by maluch powiedział, że to mama proponuje to się tata ucieszył :)
 
Ojej, a moja też miała być Alicja, ale zostałam przegłosowana i w końcu na Emilkę wyszło:)
 
reklama
U mnie mąż szczęśliwy i już zapowiedział że teraz to nie odpuści :) czyli dokładnie to czego sie spodziewałam :D
Także u nas Ala lub Olo.
Patuśka Emilja też bardzo ładne
 
Do góry