reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

widzę,że nie tylko ja jestem fanką imienia Antoni!

tez poki co typujemy to imie dla ewentualnego chlopca :) i moj dziadek i dziadek meza nosili to imie :-) bardzo fajnie sie zdrabnia ;)

a co do dziewczynki to maz bardzo by chcial Oliwke ;) a ja w sumie uwazam, ze to ladne imie i mogloby byc (szkoda tylko, ze az tak popularne... no ale coz... :-p)
 
reklama
U mnie będzie bardzo nietypowo :)
Mój narzeczony polakiem nie jest :)
Dla dziewczynki Gayathri a dla chłopca jeszcze myślimy.. :)
 
widzę,że nie tylko ja jestem fanką imienia Antoni!

Powiem wam, że co drugi to teraz Antek ;). 50m od nas tez jest Antek. Jak się przeprowadzimy do nowego domu to też będziemy mieli tam Antka. Znajomi mają Antka i Franka. A na początku 2011 czytałam, że Antek to 3 najpolularniejsze imię było w warszawie w 2010 roku.
No, a nasz antek miał być taki wyjątkowy :p

Mi się z kolei teraz Staś, Hubert, Leon podoba. znajomi mają Joachima :)
 
Wiem właśnie, też widziałam te statystyki. :( A imię Antoni/Antonina podobało mi się od zawsze ale wcześniej byłam za młoda,żeby zostać mamusią!
 
My jakos nie mamy typów jeszcze, nastawiałam się że starania zajmą nam więcej czasu, i wtedy w trakcie cos się wymyśli, a tu prosze w pierwszym cyklu nam się udało:)

Borys miał mieć na imię Gabriel, strasznie nam się to imię podobało:) ale oczywiscie zostalo nam skutecznie obrzydzone, docinkami ze strony i znajomych i rodziny, I zażartowaliśmy że damy Borys, i wszyscy się przerazili, a mysmy jednak zaczeli mówić do brzucha Borys i tak już zostało:)
Teraz to oczywiscie nikomu pewnie nie powiemy jak damy na imię;) Wam oczywiscie powiem jak coś ustalimy:) Tyle że bede się musiala z siostrą dogadać bo będziemy rodziły w odstępie dwóch miesięcy:) zebysmy takiego samego imienia nie wybrały:D
 
reklama
Do góry